İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜN EŞİ ZÜHAL KARABÖRK TOPRAĞA VERİLDİ
Niğde- Bor karayolunda meydana gelen kazada  Ailesiyle birlikte Bodrum'a Tatile  gitmek için senelik izine ayrıldığı öğrenilen  Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk  06 EA *** plakalı otomobili ile , kavşakta Süleyman Şahin yönetimindeki 33 NC 389 plakalı akaryakıt tankeri ile çarpıştı.
 
Kazada  eşi Zuhal Karabörk'ün yaşamını yitirdiği.  Kamil Karabörk ile kızları Dr. Fatma Nezihe Karabörk (25), stajyer avukat olan Elif Aybüke Karabörk (23) ve Fatma Nezihe'nin nişanlısı Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde görevli Dr. Mehmet Ali Kazğı (26) yaralandığı bildirilmişti.
 
TANKER ŞOFÖRÜ SERBEST BIRAKILDI
Tanker şoförü Süleyman Şahin gözaltına alınmış ifadesinin ardından , Nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı
Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk'ün eşi Zuhal Karabörk’ün cenazesi, bugün ikindi namazının ardından Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Şebablı köyünde toprağa verildi.
Cenaze Merasimine  İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk'ü seven çok sayıda insan katıldı.Cenaze Merasimine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar,Emniyet Genel Müdürü Çelenk gönderdi.
Kazada yaralanan Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, tedavi gördüğü Niğde'den Hastane Acil Helikopteri ile  eşinin toprağa verileceği Osmaniye'nin Kadirli ilçesine getirildi.
 
KADİRLİDE DEFNEDİLDİ
 
Hastane Helikopterinden Kadirli şehir stadyumuna indirilen Kamil Karabörk eşinin defin edileceği Kadirli Belediyesi Mezarlık Kompleksi'ne götürüldü.
il Emniyet Müdürü Kamil Karabörk 2014-2017 yılları arasında Erzurum İl Emniyet Müdürü olarak çok başarılı bir görev yaptıktan sonra Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevine 2017 yılı Emniyet Müdürler kararnamesi ile ataması yapılmış Hatay İl Emniyet Müdürü olarak Hatay İlinde çok başarılı operasyon lara imza atmış ve yine Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevine devam etmektedir.

Google+ WhatsApp