BAŞKAN UZUNDEMİR  OKULLARI ZİYARET EDİYOR

BAŞKAN UZUNDEMİR OKULLARI ZİYARET EDİYOR

BAŞKAN UZUNDEMİR  OKULLARI ZİYARET EDİYOR
 
Başkan Uzundemir Ortaca İlçesinde tüm mahallede bulunan Tüm ilköğretim ve ortaöğretim Okullarını hergün ziyaret ediyor.
Başkan Uzundemir  10 Aralık'da Atatürk OrtaöğretimOkulunu,12 ve 13 Aralık tarihlerinde Fevziye İlköğretim Okulunun,Sarıgerme İlköğretim Okulunu Meclis üyesi Sebahi Yılmaz ile birlikte ziyaret etti.
Atatürk Ortaöğretim Okulunu Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir, başkan yardımcısı Fedayi Kılıç, meclis üyes, Sebahi Yılmaz ve Ortaca İlçe Milli eğitim Müdür Vek. Elif Kırımlı Atatürk Ortaokulunu,
Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve meclis üyesi Sebahi Yılmaz ile birlikte Sarıgerme İlköğretim okulunu ve Fevziye İlköğretim Okulunu ziyaret ederek Okul Yönetiminde bulunan Müdür ve Öğretmenlere Çiçek Takdim ettiler.
Atatürk Ortaöğretim Okulun  8. sınıf öğrencisi Nisa Sude Günal'ın Başkan Uzundemir ve heyetine  Atatürk adlı şiirini okudu.Başkan Uzundemir Öğrenci Nisayı sunarak Gelecekte Vatanına Milletine Ailesine ve Çevresine yararlı olması temennisinde bulunarak Tebrik ve Teşekkürlerini sundu.
Öğretmenler ile uzun süre sohbet eden Başkan Alim Uzundemir ve beraberindeki heyet ,OKul yönetiminin istek ve önerilerini dinleyerek yapılacak olan projeleri anlattılar.
Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ziyaret esnasında kendilerine gösterilen Misafirperverliklerinden dolayı memnun olduklarını Okul idaresinde bulunan Müdür ve Öğretmenlerin Belediyeden talep ettikleri isteklerini derhal yerine getirilmesi için en kısa zamanda çalışma başlatılacağını söyledi.

Google+ WhatsApp