CENGİZ, TANJU ÇOLAK VE CANPOLAT İLE BİRLİKTE ERZURUM'A  GELİYOR

CENGİZ, TANJU ÇOLAK VE CANPOLAT İLE BİRLİKTE ERZURUM'A GELİYOR

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı , Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi Zühtü Canpolat ve bir zamanların efsane golcüsü Tanju Çolak’la birlikte Erzurum’a geliyor
Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Hasan Cengiz. , “Türkiye’nin marka yüzlerini Erzurum’a taşımaya ve Erzurum için fayda üretmeye devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.
Erzurum’u Ankara’daki başarıyla temsil eden, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Hasan Cengiz, Erzurum’a bu kez PANA Film’in yapımcısı ve Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi Zülfü Canpolat ve Galatasaray’ın bir zamanlar yıldız futbolcusu olan Tanju Çolak’la birlikte geliyor. 
 Türkiyenin dünyadaki yıldız futbolcusu  Tanju Çolak’la birlikte Erzurum’a gelecek olan Hasan Cengiz, şehrin tarihi ve turistik mekanlarını gezdirmenin yanı sıra, konuklarıyla Erzurum farkındalığı oluşturmaya da çalışacak. 
Türkiyenin Marka isimlerini Erzurum’a getirerek şehir farkındalığı oluşturmaya çalışacaklarını kaydeden Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Hasan Cengiz, “Konuklarımız bizim için çok özel. PANA Film’de yapımcı olan ve aynı zamanda Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi Zülfü Canpolat’la Erzurum üzerine çok kereler sohbet ettik ve kendisi de bir gün Erzurum’a geleceğine dair bize söz vermişti.
Kendis ile birlikte Dünyanın yıldız futbolcusu  Altın ayak Tansu Çolak’ı da alarak Erzurum’da çeşitli temaslarda bulunacağız. Bu isimler marka değerler ve biz bu isimleri Erzurum’la yan yana getirmekten büyük mutluluk duyacağız” dedi. 
Değerli Konuklarını Erzurum Valisi Okay Memiş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’le de bir araya getireceklerini anlatan Hasan Cengiz, “PANA Film’e Erzurum’da bir film yaptırılması da gündemimizde olacak. Bu isimlerin Erzurum’daki gezileri ve temasları, medyatik açıdan haber değeri taşıdığı için şehrimizi bir şekilde gündeme taşımış da olacağız. Çarşamba günü Erzurum’da olacak ve zengin bir programla konuklarımıza çok özel bir Erzurum günü yaşatacağız” şeklinde konuştu.

Google+ WhatsApp