CEP TELEFONUNU MAZGALA DÜŞÜRDÜ ERZURUM İTFAİYESİNİ ALARMA GEÇİRDİ

CEP TELEFONUNU MAZGALA DÜŞÜRDÜ ERZURUM İTFAİYESİNİ ALARMA GEÇİRDİ

 
CEP TELEFONUNU MAZGALA DÜŞÜRDÜ ERZURUM İTFAİYESİNİ ALARMA GEÇİRDİ
 
06.10.2019 tarihBugün öğleden önce 11:00 saatleri sırasında Okulan çıkan öğrenci grubundan bir kişi cep telefonunu konuşmak için cebinden çıkartmak isterken mazgala düşürdü.
 
Erzurum merkez  Palandöken İlçesi kayakyolu mahallesinde bulunan Dedeman Mesleki ve teknik Anadolu Lisesinde kurs program çıkışı cep telefonu ile konuşmak isteyen öğrenci telefonunu sokak da bulunan mazgal kapağının arasındaki boşluktan içeri düşürdü.
Ağlayarak arkadaş grubundan yardım isteyen öğrenci ve arkadaşları cep telefonun düşen mazgal arasından çıkaramadılar.
Bu durumun çok üzücü olaylara sebep olacağını düşünen öğrenci Yardım için Acil olarak Erzurum 110 İtfaiye Ekibini yardıma
çağırdılar.
 
Dedeman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bulunduğu Sokağa 5 dakika içerisinde gelen İtfaiye Ekip görevlileri yapmış oldukları incelemede Cep telefonun demir çubukla ulaşılamayacak bir yerde olması sebebi ile Mazgal Kapağını sökmek zorunda kaldılar.
 
Erzurum İtfaiye  personelinin uzun uğraşları sonunda Cep telefonuna kavuşan öğrenci  sevinç çığlıkları attı.İtfaiye Personeli abilerine sarılarak teşekkür eden öğrenci sevinç gözyaşları içinde evine doğru gitti.

Google+ WhatsApp