ÇÖĞENDER KÖYÜNDE BUGÜN CİNAYET İŞLENDİ

ÇÖĞENDER KÖYÜNDE BUGÜN CİNAYET İŞLENDİ

Erzurum Pasinler İlçesinin Çöğender Köyünde Hayvan otlatan 22 yaşındaki  Ahmet  Tiryaki Hayvanlarını otlattığı yerin sahibi olduğunu öne süren A. Y.tarafından Tüfekle vurularak öldürüldü.
Olay Bugün öğleden sonra saat 14:00 sıralarında Çöğender Köyünün doğu tarafı Pasinler İlçesi istikametine doğru otlak alanda meydana geldi
Tiryaki Ailesine ait Büyükbaş Hayvanları otlatan ve askerden yeni geldiği öğrenilen  Ahmet Tiryaki ye:-  sen benim topraklarımda hayvan otlatamazsın diyerek yanında taşıdığı Tüfekle Ahmet Tiryakiye ateş etti.Silah seslerini duyarak olay yerine giden  Babası Köksal Tiryaki amcaları Veysel Tiryaki ve Ferhat Tiryaki'ye de ateş ederek yaralanmalarına sebep oldu.
Olay yerine gelen Jandarma Köyün içinde güvenlik önlemi alarak olay yerine kimseyi yaklaştırmayarak 112 Acil Sağlık görevlilerinin yaralılara ilk müdahale etmelerini sağladılar. Edinilen Bilgilerde Ahmet Tiryaki  olay yerinde can verdiği ve yaralı olan Köksal,Veysel.Ferhat Tiryaki kardeşleri Erzurum Bölge eğitm Araştırma Hastanesine kaldırıldıkları ve tedavi altına alındıkları öğrenildi.
EDİTÖR:Nilüfer Hazan Çifçi Şahinoğulları
 
 

Google+ WhatsApp