DUMLULU'LAR UÇAR'A TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDULAR

DUMLULU'LAR UÇAR'A TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDULAR

Yakutiye İlçesinin Belediye Başkanı Dr.Mahmut Uçar ,sıcak asfalt kaplama, kaldırım yapımı, çevre düzenlemesi,
futbol sahası, çocuk oyun grubu ve Millet Konaklarını hizmete açtığı Dumlu,Güzelova, Söğütyanı, Kırkgöze, Akdağ  mahallelerinde yaşayan halkı bu hizmet oldukça memnun etmişti.
 
24 Kasım'da Hizmetlerin  yapılan açılışına, Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen , Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti İl Başkanı  Mehmet Emin Öz, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Kamu Kurumlarının Yöneticileri, STK Temsilcileri ve Mahallelerde yaşaya 7'den 70'mişe herkes katılmıştı.
Dumlular, yıllardır mahrum bırakılan Erzuruma bağlantı yollarının,Mahalle sokaklarının bakımını onarımını gerçekleştiren,Çocuklar için Oyun alanı parkların ve Futbol sahalarının olması için elinden gelen hizmetin en iyisini yapan Başkan Dr.Mahmut Uçar'a Şükranlarını sunmak için kendisini bugün Yakutiye Belediye Başkanlığında ziyaret ederek Teşekkür Plaketi sundular.
 
Başkan Dr.Uçar, Dumlu halkı ve diğer hizmetlerin yapıldığı mahalle sakinleri adına kendisine sunulan plaketten duyduğu memnuniyeti Sosyal Medya hesabından duyurdu.
Başkan Dr.Uçar:-Dumlu Mahallesi Muhtarı Sayın Halil Yalçınkaya'nın mahalle sakinleri adına şahsıma takdim ettiği teşekkür plaketi için büyük memnuniyet duydum. İlçemizin güzide Mahallelerinden Dumlumuz için yaptığımız hizmetlerin hayırlara vesile olmasını diliyor, şahsım ve çalışma ekibim adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. dedi.

Google+ WhatsApp