DÜN AKŞAM  ERZURUM'DAKİ SİLAHLI KAVGADA AĞA EKS OLDU

DÜN AKŞAM ERZURUM'DAKİ SİLAHLI KAVGADA AĞA EKS OLDU

Silahlı kasten yaralama olayı meydana geldi,olay yerine intikal eden Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan araştırmalar neticesinde edinilen bilgilere göre, olayın G.ve K. aileleri arasında 2 yıl önce Endüstri caddesinde meydana kasten öldürme olayından süre gelen husumetten dolayı meydana geldiği tespit edilmiş.
21.06.2020 günü saat 20.30 sıralarında Sanayi Endüstri caddesinde Meydana gelen silahlı kavga olayı,Market yakınında bulunan T. Çay evinde  meydana geldiği olayda Y. K. isimli şahıs kahvehaneye tabancayla gelerek Gençoğullarına tabancayla ateş ettiği, ateş neticesinde S. Gençoğlu ve M. Gençoğlu isimli şahıslar yaralandığı, Çay evinde  bulunan M. Gençoğlu, T. Gençoğlu, B. Gençoğlu ve M. N Gençoğlu Y. K. darp ederek yaraladıkları,
 Olay yerinde yaralanan şahıslardan S, M, M. N, B.  GENÇOĞLU ve İ. A. isimli şahıslar tedavi amaçlı kendi imkanlarıyla Palandöken hastanesine gittikleri, arkalarından yakınları olan M. Gençoğlu ve T. Gençoğlu  Palandöken Hastanesine giderek  O esnada darp neticesi yaralanan Y. K. yakınları olan G. K. ve H. K. isimli şahıslar  hastane bahçesinde tekrar kavgaya ettikleri, Hastane bahcesinde G. K. tabanca ile H. K. av tüfeğiyle M. Gençoğlu, T. Gençoğlu, B. Gençoğlu isimli şahıslara ateş ederek yaraladıkları, olay esnasında Gençoğullarının tarafından olan ve hastahaneye olayı duyduğu için gelen
1984 Erzurum doğumlu Ağa OYNAK - açılan ateş sonucu hayatını kaybetti. Olay yerinde bulunan güvenlik güçleri, G.K. ve H. K.’yı silahları ile birlikte yakaladılar.

Polis olayı aydınlatmak için çalışmalara başladı. Olayda hayatını kaybeden Ağa Oynak’ın ölümüne neden olan kurşunların  kimin silahdan çıktığı yapılan otopsi ve balistik incelemesinin ardından ortaya çıkacağı öğrenildi.

Google+ WhatsApp