ERZURUM'DA ACİL POLİKLİNİK DE GÖREVLİ DOKTOR BAKIRLI ÖLDÜ

ERZURUM'DA ACİL POLİKLİNİK DE GÖREVLİ DOKTOR BAKIRLI ÖLDÜ

ERZURUM'DA ACİL POLİKİNLİK DOKTORU İNTİHAR ETTİ
Erzurum Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’nde görevli Nöbetçi Doktor ölü bulundu.
 Edinilen  bilgilerde, Dr. Emre Bakırlı'nın , Acil Polikinlik de gece nöbetçi doktor olarak görev yaptığı bir süre acil polikinliğe gelen acil hastalarla ilgilendiği daha sonra Doktor odasına çekildiği sabah saatlerinde polikinlikte görevli hemşireler tarafından odasının kontrol edildiğinde hareketsiz olduğu görülünce kontrol edildi ama ne yazıkki öldüğü anlaşıldı.
Acil Polikinlikde bulunan Doktor odasında  intihar ettiği ölme nedeni nin yapılan kontrollerde yüksek dozda ilaç olduğu söylendi.
Acil Polikinlikte Sabah saatlerinde nöbetçi hekim odasında görevli hemşireler tarafından bulunan 30 yaşindaki Doktor Emre Bakırlı’nın yaşamına son verdiği belirlendi.
 
ERZURUM'DA İNTİHAR EDEN DOKTOR MAL VARLIĞINI ÇOCUKLARA BIRAKTI
Doktor Bakırlı’nın üzerinde intihar notu olduğunu gören meslektaşları olan doktorlar derhal 155'i arayarak Emniyet yetkili'lerini hastaneye gitmesini sağladılar.
 155 yapılan  İhbar üzerine Yakutiye Araştırma Hastanesine giden Asayiş Şubesine bağlı polis ekipleri  eks olan doktor Emre Bakırlı'nın ölüm olayı ile ilgili inceleme başlattılar.
 Acil Polikinlik de bulunan Doktor Odasında yapılan araştırma ve inceleme sonrasında Emre Bakırlı’nın cenazesi hastanenin morguna kaldırıldı. 
Emniyet yetkililerinden edinilen bilgilerde,Genel Cerrahi Polikinliğinde görevli Doktor Emre Bakırlı'nın üzerinde çıkan not kağıdında" Ölümümden kimse sorumlu değildir, tüm mal varlığımı Çocuk esirgeme Kurumuna bırakıyorum" şeklinde  yazdığı öğrenildi.

Google+ WhatsApp