ERZURUMUN TABYALARI BU REZİLLİĞİ KALDIRAMADI

ERZURUMUN TABYALARI BU REZİLLİĞİ KALDIRAMADI

Aziziye Tabyalarında bir arkadaşı ile birlikte giderek çektirdiği yarı çıplak fotoğraflarını sosyal media hesabında paylaşan K.G.resimlerinin görülmesi üzerine hakkında suç duyurusu yapıldı.
Erzurumun Savaş yıllarında Nenehatun isimli kahraman kadınında katıldığı ve  Ruslarla yapılan savaş da Rusların geri püskürtüldüğü AZİZİYE TABYALARINDA yaşanan bu rezalet büyük tepki toplaması üzerine  Erzurum Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri hemen bu duruma müdahale etti.
Erzurum Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği görevlileri ile koordineli yaptıkları çalışmada  kim olduğu tespit edilen K.G isimli hakkında Müstehcenlik Suçundan işlem yapıldı.
İfadesi alındıktan sonna Cumhuriyet Savcılığına sevk edilen K.G. isimli kadın Savcılığa vermiş olduğu ifadenin de ardından serbest bırakıldı,
K.G isimli kadının AZİZİYE TABYALARINDA çektirmiş olduğu yarı çıplak fotoğraflarını sosyal medyada yayınlamasının ardından çok önemli bir konuya dikkat çekildi.
Erzurum gibi Türkiye Cumhuriyetinin en önemli şehirlerden biri olma özelliğine sahip Erzurumda bulunan tarihi eserlerin ne kadar dikkatsizce kontrol altında tutulduğunun bir kez daha kanıtı oldu.

Google+ WhatsApp