ORTACA BELEDİYESİ YOLLARIN VE OKULLARIN TADİLATINA HIZ VERDİ

ORTACA BELEDİYESİ YOLLARIN VE OKULLARIN TADİLATINA HIZ VERDİ

ORTACA BELEDİYESİ YOLLARIN VE OKULLARIN TADİLATINA HIZ VERDİ
 
Ortaca Belediyesi yol yapım ekipleri tarafından, yapılan planlar çerçevesinde yürütülen çalışmalarda ekiplerince Okçular, Kemaliye, Dalyan ve Tepearası Mahallerinde yol yapım çalışmaları yapılıyor.
 
Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından 2017 yılında başlanan ve tamamlanamayan Atatürk Caddesi ile Dalyan yolu arasındaki bölüm Başkan Uzundemir Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’le yapmış olduğu görüşme sonrası  Yol üzerinde  işaret levhalarını ve kaplamaları standartlara uygun şekilde tamamlanarak, sıcak asfalt çalışması yapılarak Ortaca ve Dalyan çevre köy ve Mahallerde yaşayan halkın hizmetine açılmıştı.
 Yol yapım çalışmalarının yanı sıra Ortaca Belediyesi tarafından ilçe sınırlarında yer alan okullarda, bahçe peyzaj, ek bina yapım, tamir ve tadilata yönelik çalışmaları da gerçekleştiriliyor.
 
Atatürk İlkokulu,Şehit Piyade Asteğmen Ünal Daka İlkokulu ve Şehit Mustafa Ayna Ortaokulunda basket ve voleybol direk ankraj,pergola, spor sahası tel örgü yapımı çalışmaları tamamlandı,  Öğrencilerin güzel ve Temiz Çevrede Eğitimlerini sürdürmeleri çalışmaları, Ortaca Belediyesi tarafından özen ve titizlikle yapılıyor.
Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir göreve geldiği günden itibaren , Muğla ilinin en güzel ilçelerinden biri olanAkdeniz ile Ege Bölgesi sınırında kalan Fethiye ve Marmaris arasında bulunan  Ortaca'nın Mahallelerinde sosyal yaşam alanlarında olan parklarda ve Okul çevrelerinde  tamir, tadilat, peyzaj ve bakım çalışmalarını bizzat denetliyor.

Google+ WhatsApp