ORTACA'NIN DÜNYACA ÜNLÜ İZTUZU PLAJI SEZONA HAZIR

ORTACA'NIN DÜNYACA ÜNLÜ İZTUZU PLAJI SEZONA HAZIR

İztuzu Plajında Hazırlıklar tamamlanmak üzere...
Koronavirüs ile mücadelede normalleşme adımları atıldı. 1 Haziran'dan itibaren plajlar kullanıma açıldı. Ortaca Belediyesinin işlettiği İztuzu plajında çalışmalar tüm hızıyla sezon için hazırlanıp hazır hale getirildi.

Plajlarda bulunan iki şezlong arası 60 santimetreye, şezlong grupları araları da 2 metreye çıkartıldı.İztuzu plajının Belediyeye ait bölümün tamamında hazırlıklar sürerken, pajlarda bulunan tuvalet ve duş alanları gibi ortak kullanım alanlarındaki çalışmalar hazır hale getirildi.

İztuzu Plajı ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendiren Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, ‘’Turizm merkezi olan ilçemizde pandemi süresince alınan tedbirleri en üst seviyede uygulayarak bu süreci başarılı bir şekilde atlattık.Normalleşme sürecine girilmesi ile ilçemizde bulunan plajlar, kafeler, restoranlar açılmaya başladı. Belediyemiz tarafından işletilen İztuzu Plajında , Bakanlıklarımızdan gelen genelgelere uyulacak şekilde hazırlıklara başladık. Tüm esnaflarımıza bol kazançlar , sağlıklı günler dileriz’’ dedi.

Google+ WhatsApp