ÜNLÜ SPİKER KAZA GEÇİRDİ DADAŞLAR DUA YA GEÇTİ

ÜNLÜ SPİKER KAZA GEÇİRDİ DADAŞLAR DUA YA GEÇTİ

11 EKİM perşembe günü Kuzey Marmara Otoyulu Anadolu yakasında kullanmış olduğu lüks aracı ile kaza geçirdi.
 
kaza yerinde bulunan vatandaşlardan elde edinilen Bilgilerde, Acu Ilıcalı'nın kullanmış olduğu Lüks aracını lastiklerinden birinin patladığını bu sebeple direksiyon hakimiyetini kaybeden Ilıcalı Bariyerler çarpmak zorunda kaldığı yönünde bilgiler elde edildi.
 
Kazayı Lüks aracınınözelliklerinden ve emniyet kemerinin takılı olması sebebi ile kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı öğrenildi.Acun ılıcalı
Acun  Ilıcalı hayranları bu olaya çok üzülmüş olayı sosyal medyadan öğrenen sevenleri kaza anını gösteren birçok paylaşımlarda bulunmuştu.
 
Bu konuyla ilgili Acun Ilıcalı Twetter hesabından duyuru yayınlayarak sağlık durumunu iyi olduğunu duyurdu.
 
Acun Ilıcalı nın babası Ak parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalını kardeşi , Ergün Ilıcalı ve Annesi  İlknur Ilıcalı 1990 yılında Balıkesir karayolunda Çift taraflı yaşanan trafik kazasında vefat etmiş genç yaşta öksüz kalmış amcası Mustafa Ilıcalı kendisinin hem annesi hem babası olmuştu.
 
Ilıcalı Ailesi Aslen Erzurum Ilıca İlçesi nüfusuna kayıtlı olup Hayatı Edirne,İzmir ve istanbul'da geçti.
 
Acun Ilıcalı Erzurum spor kulubüne yardım toplamak için  SMS kampanyası başlatarak 125 bin forma satışını gerçekleştirmişti.
 
Erzurum'lu hemşerilerinin büyük üzüntü yaşadığı bu olayla ilgili olarak Tr habertürk ekibi olarak kendisine acil şifalar sağlıklı Huzurlu Mutlu yıllar Uzun Ömürler dileriz.

Google+ WhatsApp