VAN'DA VE BALIKESİR'DE ELE GEÇİRİLDİLER

VAN'DA VE BALIKESİR'DE ELE GEÇİRİLDİLER

VAN DA ELE GEÇİRİLDİLER
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerince Edremit İlçesi Şabaniye Mahallesi Yeke Sokak üzerinde bir ikametin müştemilatında bulunan kömürlükte; Narkotik Madde Arama Köpeği ZEUS ile birlikte yapılan detaylı aramada; plastik varil içerisinde, 544 Gram Eroin,  5 Kilo 832 Gram Toz Esrar,  Adet Hassas Terazi,  1 Adet Cep Telefonu, 470 TL para ele geçirilmiştir. 
 
Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak ikamet sahibi (V.A.) isimli şüpheli “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli hakkında tanzim edilen tahkikat evrakıyla birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır. 
 
BALIKESİRDE ELE GEÇİRDİLER
Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ve Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ekipleri, aldıkları istihbari bilgiler doğrultusunda bir ev ve araçta arama yaptı. 
Polis ekipleri araç ve evde yaptıkları aramalarda çok sayıda kaçak tütün ve malzemesi ele geçirdiler. Polis ekipleri tarafından şüpheli 2 şahsın araç ve evinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız ateşli silah, 1 adet şarjör, 7 adet dolu fişek, 13 bin 500 adet içi tütün dolu makaron sigara, 21 kilogram kıyılmış tütün, 250 adet TAPDK bandrolü, 238 paket sigara filtresi ele geçirildi. 
Polis, şüpheliler hakkında '5607 ve 4733 Sayılı Kanunlara Muhalefet' suçlarından adli işlem başlattı.

Google+ WhatsApp