Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Gündem 1048-1918 Pasinler'in işgalden  Kurtuluşunun 103.Yıl dönümü

1048-1918 Pasinler’in işgalden  Kurtuluşunun 103.Yıl dönümü

  Erzurum’un Pasinler ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümü hükümet konağı önünde düzenlenen törenlerle kutlandı. 

Erzurum’un Pasinler ilçesi düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü kutlamaları saat:10.00 ‘da Atatürk büstüne çelenk konulması ile  başladı.

Kurtuluş programı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, 103. yıldönümü etkinlikleri kapsamında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, 103 yıl önce bu toprakları savunma adına şehit düşenleri rahmet, şükran ve minnetle anıyorum dedi.

Hükümet Konağı önünde gerçekleşen Çelenk programı sonrası protokol ve davetliler yürüyerek Pasinler Belediyesine gittiler.

Pasinler Belediyesinde Kaymakamı Kadir Perçi ve Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli tarafından ilçe halkının tebrikleri kabul edildi.

 

Most Popular

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.  

Jak Çıkarttı

JAK ÇIKARTTI TRHABERTÜRK: Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) emrinde görevli Jandarma Arama Kurtarma (JAK)birlikleri , Rize ve Artvin’de meydana gelen sel felaketinin ardından çalışmalarına Rize...