Perşembe, Nisan 22, 2021
Ana Sayfa Gündem 1048-1918 Pasinler'in işgalden  Kurtuluşunun 103.Yıl dönümü

1048-1918 Pasinler’in işgalden  Kurtuluşunun 103.Yıl dönümü

  Erzurum’un Pasinler ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümü hükümet konağı önünde düzenlenen törenlerle kutlandı. 

Erzurum’un Pasinler ilçesi düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü kutlamaları saat:10.00 ‘da Atatürk büstüne çelenk konulması ile  başladı.

Kurtuluş programı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, 103. yıldönümü etkinlikleri kapsamında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, 103 yıl önce bu toprakları savunma adına şehit düşenleri rahmet, şükran ve minnetle anıyorum dedi.

Hükümet Konağı önünde gerçekleşen Çelenk programı sonrası protokol ve davetliler yürüyerek Pasinler Belediyesine gittiler.

Pasinler Belediyesinde Kaymakamı Kadir Perçi ve Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli tarafından ilçe halkının tebrikleri kabul edildi.

 

Most Popular

Tedirginiz

TRHABERTÜRK:

Mecliste kabul edildi

TRHABERTÜRK : Lisanslı harita ve kadastro mühendislerinin, yazılı sınav kaldırılarak lisans belgesi için 5 yıl deneyim şartının 10 yıla çıkarılmasını, Serbest harita ve kadastro mühendislik-müşavirlik...

Ayakların Gol diyir Yoksa sen Lig demi kalısan

AYAKLARIN GOL DİYİR YOKSA SEN LİG DEMİ KALISAN HAK ETTİĞİ GALİBİYETİ 96.DAKİKADA ALDI TRHABERTÜRK: Süper Lig’in 36. haftasında BB Erzurumspor kendi evinde saat 16.00 'da Yeni...

Ekmek satan Fırınlar Denetleniyor Erzurum’da Peki ya Maske satan Yerler?

UCUZ MASKE Mİ SAĞLIKLI YOKSA DİĞER MASKELERMİ TRHABERTÜRK: Covid-19 Virüsü Corona hastalığından kurtulmak için ilk olarak kullanılması önerilen maskeler her yerde satılıyor peki denetleniyor mu...