Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Erzurum 2023’de Lider Türkiye

2023’de Lider Türkiye

MHP İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ İLÇE BAŞKANLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

TRHABERTÜRK: Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum il başkanı Naim KARATAŞ İlçe başkanları ile İl binasında toplantı yaparak durum değerlendirmesi yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Sayın Naim KARATAŞ sık sık düzenlediği bu toplantılarla Erzurum’un ve ülke gündemindeki konuları masaya yatırıp,bu konular üzerinde müzakereler ve değerlendirmeler yaparak çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan KARATAŞ toplantıda yapmış olduğu konuşmada’

’ GÜÇLÜ SİYASET, LiDER TÜRKiYE, HEDEF 2023 konseptiyle. hedeflerimize ulaşabilmemiz için durmadan, dinlenmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.

Başkan KARATAŞ daha sonra tüm ilçe başkanlarına söz vererek ilçe teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgiler alarak durum değerlendirmesi yaptı.

Başkan KARATAŞ’’Tüm ilçelerimizde esnaf ve vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız.’’dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Fizyoterapistli Pasinler termal otel şifa dağıtıyor

FİZYOTERAPİSTLİ PASİNLER TERMAL OTEL ŞİFA DAĞITIYOR TRHABERTÜRK: Pasinler Belediyesi Termal Kale Otel’de termal sularla fizyoterapinin şifası bir arada.. Uzman fizyoterapistlerce hususi kabinlerde uygulanan birinci sınıf...

Sözeri istifaya çağrıldı

SÖZERİ İSTİFAYA ÇAĞRILDI TRHABERTÜRK: BB Erzurumspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri’nin, “Prim sorunu çözülmezse ben yokum” açıklaması gündeme bomba gibi düştü. BB Erzurumspor taraftarları Sözeri’yi istifaya...

Dadaşların süper oyunundan dakika dakika

DADAŞLARIN SÜPER OYUNUNDAN DAKİKA DAKİKA TRHABERTÜRK:

Dadaşlar coştu

BBERZURUMSPOR 3- 1 ADANA SPOR TRHABERTÜRK: BBErzurumspor kendi evinde Kazım Karabekir Stadyumunda  oynadığı maçta Adanaspor’u 3-1 yenerek 5’inci galibiyetini alarak puanını 15’e çıkardı. Bu galibiyetle gelecek...