Kur’an-ı kerimde ve hadis-i şeriflerde, işlerin ehli olana yani layık olduğu kimselere verilmesi emredildi. Görev yerlerinin emanet olduğu, bu emanetlere riayet edilmesi, uyulması emredildi.
Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı 3.kez emanet edilen Mehmet Emin Öz’e Mazbata törenle teslim edildi.
27 Ocak 2021 tarihinde yapılan AK Parti 7. Olağan İl Kongresinde tek aday olarak yeniden İl Başkanlığı görevine getirilen İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Adliye Binası İl Seçim Kurulunda düzenlenen mazbata töreni ile İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.


Törene AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda Ak partililer katıldı.
Mazbatasını aldıktan sonra konuşma yapan Öz, şimdiye kadar yaptığımız kongreler içinde en muhteşem düzenlenen bu Kongrede gerçek bir birlik ve beraberlik sağlandı.
Erzurum’da Her meslek grubundan halkın içinden seçilen yönetimimizde önemli ve değerli isimler yer alıyor. Bu muhteşem kongremize destek veren Gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza yürekten gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz