Cuma, Ekim 15, 2021
Ana Sayfa Erzurum  Aziziye Kaymakamı ile Belediye Başkanı parke taşı döşedi

 Aziziye Kaymakamı ile Belediye Başkanı parke taşı döşedi

AZİZİYE’NİN MAHALLELERİNDE ÜSTYAPI SEFERBERLİĞİ

TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi tarafından ilçeye bağlı mahallelerde yürütülen yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmaların her anını yakından takip eden ve ekipleriyle sürekli iletişim halinde bulunan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, saha gezisini bugün İlçe Kaymakamı Metin Baskın’la birlikte gerçekleştirdi. Başkan Muhammed Cevdet Orhan, İlçe Kaymakamı Metin Baskın’la birlikte adeta çıkarma yaptığı Kuşçu Mahallesi’nde çeşitli temas ve incelemelerde bulundu. Yol yapım çalışması yürüten ekiplerle bir araya gelen Başkan Orhan, Kaymakam Metin Baskın’la beraber yollara kilitli parke taşı döşedi. Kuşçu Mahallesi’ndeki çalışmalar vatandaşlardan tam not alırken, yolların yapımı tamamlanan kısımları ise, yine Başkan Orhan ve Kaymakam Baskın tarafından gözden geçirildi.

1 MİLYON METREKARE KİLİTLİ PARKE TAŞ DÖŞENDİ

Kuşçu Mahallesi ziyaretinde Aziziye Kaymakamı Metin Baskın ve Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ı, Muhtar Musa Kılıç ve mahalle sakinleri karşıladı. AK Parti’nin Aziziye ilçe yöneticilerinin de katıldığı saha gezisinde, Aziziye Belediyesi tarafından kilitli parke taşı uygulanan yollar incelendi, çalışmalara dönük bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Baskın’a buradaki çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Aziziye Belediye Başkanı Orhan, ilçeye bağlı mahallelerin üstyapı ihtiyaçlarının büyük ölçüde giderildiğini belirterek, “İlçemize bağlı olan ve mahalle statüsüne kavuşturulan köylerimizde şu zamana kadar 1 milyon metrekare kilitli parke taş uygulaması gerçekleştirdik. Çalışmalarımız son sürat devam ediyor ve geri kalan mahallelerimizin bu alandaki ihtiyaçlarını da en kısa sürede gidermiş olacağız” diye konuştu.

BİRLİKTE KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEDİLER

Gerçekleştirdikleri saha gezisinde yol yapım çalışması yürüten ekiplere kilitli parke taşı döşeyerek eşlik eden Kaymakam Baskın ve Başkan Orhan, birbirinden renkli görüntüler oluştururken, yol yapım ekipleri ise, kaymakam ve belediye başkanını büyük bir ilgiyle izledi. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Kaymakam Metin Baskın, birlikte gerçekleştirdikleri saha gezisinden dolayı da, Aziziye Belediye Başkanı Orhan’a teşekkür etti.

Muhtar Musa Kılıç ise, Kuşçu Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarının inanılmaz bir hızla ilerlediğini belirterek, “Aziziye Belediye Başkanımız Sayın Muhammed Cevdet Orhan’a ve belediye ekiplerimize çok teşekkür ediyoruz. İlgi ve alakalarını üzerimizden hiçbir zaman eksik etmiyorlar. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Aziziye Belediye Başkanı Orhan da, halka hizmet etmenin en büyük ayrıcalık olduğunun altını çizerek, “Kadirşinas Aziziyeli hemşehrilerimizin her zaman emrine amade olacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarptı kamera kayıtdaydı

 OTOMOBİL KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN 2 OTOMOBİLE ÇARPTI TRHABERTÜRK:  Erzurum Yakutiye ilçesi ile Palandöken ilçesini birbirine bağlayan  Aliravi Caddesi bitiminde bulunan Karayollarî kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen...

Yerel Gazetelerin İlanları Kesilmeyecek

YEREL GAZETELER BİZİM  CAN SİMİDİMİZDİR TRHABERTÜRK: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin kabul edilmesiyle...

EBB toplu taşıma ihalesi yapacak

EBB TOPLU TAŞIMA İHALESİ YAPACAK TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hatlarını İHALEYE açıyor. Erzurum’da ulaşım ihalesi 10 yıl süreyle kiraya veriliyor. 21 Ekim 2021 tarihinde...

Türkiye’nin en lezzetli domatesi Aziziye’de üretilecek

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN TARIMDA MODEL OLACAK YATIRIM İÇİN İBRAHİM AYDEMİR'E TEŞEKKÜR TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi’nin “Termal Destekli Domates Seraları” göz kırpmaya başladı. Tarımsal üretime yepyeni bir boyut...