Cuma, Ekim 15, 2021
Ana Sayfa Politika Babacan Suriyelilere Afganlılara Destek Sözü verdi

Babacan Suriyelilere Afganlılara Destek Sözü verdi

BABACAN SURİYELİLERE AFGANLILARA DESTEK SÖZÜ VERDİ

TRHABERTÜRK: DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Partililerle bir araya geldiği Hatay ilindeki konuşmasında Suriyelilere,Afganlılara destek sözü verdi.

Ali Babacan:” Biz Deva Partisi olarak, kimsenin kimseye üstünlük taslamadığı herkesin kendi kimliği ile olduğu gibi kabul edildiği, Bir Türkiye inşa etmek için, emin adımlarla yürüyoruz dedi.

Babacan Konuşmasında, Biz Devletin kimseye ayrımcılık yapmayacağı, yapmadığı bir Ülke konumuna emin adımlarla yürüyoruz dedi.

HERKESE SAHİP ÇIKIYORUZ

“Bu doğrultuda, etnik dini, mezhebi ve kültürel, Tüm çeşitliliğimizi  zenginliğimiz olarak biliyor ve sahipleniyoruz. Bir Cihan imparatorluğunun ardından kurulan Cumhuriyetimizde, Çok kültürlü çok kimlikli hayatımızı sahip çıkıyoruz. Dedi.

Babacan;” Söz veriyoruz toplumdaki tüm farklılıkları kapsayan, eşit vatandaşlık anlayışından kesinlikle sapmayacağız .Hiç kimseyi dışlamayacaz.Hiç bir vatandaşımız Devletin kapsının önünde korku yaşamayacak endişe yaşamayacak.

ÜLKEMİZDE YAŞAYAN HERKESİN
Devletin Kademelerini ayrımcılık yapmaksızın, bu ülkede yaşayan tüm vatandaşlarımıza liyakati baz alarak açacağız. Vatandaşlarımızın doğuştan sahip oldukları hakları olduğu gibi tanıyacağız. Hatta ve hatta hakların pazarlığı olmaz, Temel insan haklarıyla sizin oylamaya dahi götüremezsiniz dedi.

 Konuşmasının devamında, Biz topraklarımızı üzerinde yaşayan herkesin haklarını koruyacağız. Kazanılmış hakların garantisi biz olacağız. Haklarımıza göz diken hiç kimseye geçit vermeyeceğiz.dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Yerel Gazetelerin İlanları Kesilmeyecek

YEREL GAZETELER BİZİM  CAN SİMİDİMİZDİR TRHABERTÜRK: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin kabul edilmesiyle...

EBB toplu taşıma ihalesi yapacak

EBB TOPLU TAŞIMA İHALESİ YAPACAK TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hatlarını İHALEYE açıyor. Erzurum’da ulaşım ihalesi 10 yıl süreyle kiraya veriliyor. 21 Ekim 2021 tarihinde...

Türkiye’nin en lezzetli domatesi Aziziye’de üretilecek

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN TARIMDA MODEL OLACAK YATIRIM İÇİN İBRAHİM AYDEMİR'E TEŞEKKÜR TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi’nin “Termal Destekli Domates Seraları” göz kırpmaya başladı. Tarımsal üretime yepyeni bir boyut...

Vali Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdürü ile birlikte Denetime çıktı

VALİ , JANDARMA KOMUTANI VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ İLE BİRLİKTE DENETİME ÇIKTI TRHABERTÜRK:İçişleri Bakanlığınca yayınlanan “Trafik Güvenliği Eylem Planı” çerçevesinde Vali Okay Memiş, İl Jandarma...