Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Politika Babacan Suriyelilere Afganlılara Destek Sözü verdi

Babacan Suriyelilere Afganlılara Destek Sözü verdi

BABACAN SURİYELİLERE AFGANLILARA DESTEK SÖZÜ VERDİ

TRHABERTÜRK: DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Partililerle bir araya geldiği Hatay ilindeki konuşmasında Suriyelilere,Afganlılara destek sözü verdi.

Ali Babacan:” Biz Deva Partisi olarak, kimsenin kimseye üstünlük taslamadığı herkesin kendi kimliği ile olduğu gibi kabul edildiği, Bir Türkiye inşa etmek için, emin adımlarla yürüyoruz dedi.

Babacan Konuşmasında, Biz Devletin kimseye ayrımcılık yapmayacağı, yapmadığı bir Ülke konumuna emin adımlarla yürüyoruz dedi.

HERKESE SAHİP ÇIKIYORUZ

“Bu doğrultuda, etnik dini, mezhebi ve kültürel, Tüm çeşitliliğimizi  zenginliğimiz olarak biliyor ve sahipleniyoruz. Bir Cihan imparatorluğunun ardından kurulan Cumhuriyetimizde, Çok kültürlü çok kimlikli hayatımızı sahip çıkıyoruz. Dedi.

Babacan;” Söz veriyoruz toplumdaki tüm farklılıkları kapsayan, eşit vatandaşlık anlayışından kesinlikle sapmayacağız .Hiç kimseyi dışlamayacaz.Hiç bir vatandaşımız Devletin kapsının önünde korku yaşamayacak endişe yaşamayacak.

ÜLKEMİZDE YAŞAYAN HERKESİN
Devletin Kademelerini ayrımcılık yapmaksızın, bu ülkede yaşayan tüm vatandaşlarımıza liyakati baz alarak açacağız. Vatandaşlarımızın doğuştan sahip oldukları hakları olduğu gibi tanıyacağız. Hatta ve hatta hakların pazarlığı olmaz, Temel insan haklarıyla sizin oylamaya dahi götüremezsiniz dedi.

 Konuşmasının devamında, Biz topraklarımızı üzerinde yaşayan herkesin haklarını koruyacağız. Kazanılmış hakların garantisi biz olacağız. Haklarımıza göz diken hiç kimseye geçit vermeyeceğiz.dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Erzurum hep birden Başbuğlar ölmez diyor

İLÇELERDE MHP RÜZGARI TRHABERTÜRK: Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın ile MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş'ın ilçe...

Bu kaldırımda Cambaz bile yürüyemez

NE KALDIRIM VAR NEDE KALDIRAN VAR TRHABERTÜRK: Erzurum Palandöken İlçesi Yunus Emre Mahallesinde bulunan eski adıyla çukur evlerin yol güzergahında Karayolları 12.Bölge Müdürlüğünün hemen sınırında...

Kültür İl Müdürlüğünün bu ilgisizliği Pes dedirtti

TARİH KOKAN NEBİ HANLARI ŞİMDİ ....... TRHABERTÜRK: Erzurum Nenehatun Mahallesinden eski Alvar Mahallesine gidilen yol güzergâhında Osmanlı İmparatorluğunun 1800”lü yıllar döneminde yapılan, Askeri kervanların konaklama yeri...

Türk Kadın Boksör Tokyo’da Tarihe adını yazdırdı

  TÜRK BOKSUNA ADINI YAZDIRDI TRHABERTÜRK:  Milli Takım oyuncusu Busenaz Sürmeneli, Polonyalı rakibini 5-0 mağlup ederek  tarihinde maç kazanan ilk kadın boksör olarak Türk Boksunda tarihe...