Aziziye Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine Gazeteci Samet Özünal atandı. Erzurum’da uzun yıllardır aktif gazetecilik yapan Özünal, yeni görevine bugün başladı.
Aziziye Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün, kurumun dışa açılan önemli bir penceresi olduğunu belirten Özünal, “Birbirinden kıymetli meslektaşlarımın da desteği ile başta Aziziye ilçemiz olmak üzere Erzurum adına önemli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi.
Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Samet Özünal, Aziziye Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine atandı.
1978 Erzurum Doğumlu, evli ve 3 çocuk babası, Erzurum Atatürk Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi yüksek lisans mezunu , Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde önceki dönemlerde Basın Müşavirliği yapan Özünal, Haber, yorum ve fotoğraf dallarında yerel ve ulusal ödüllü birçok eserin sahibi olarak, 2017 yılında da, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından mizanpaj dalında Türkiye ikinciliği ödülüne layık görüldü.
TRhabertürk yayın ekibi olarak bizde yeni görevinde başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz