BAŞKAN BİNGÖL, DEVA PARTİSİNİN KALELERİNDEN BİRİ OLAN HORASAN”DA SEVENLERİ İLE BULUŞTU

599

Deva Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl ve İl Başkanlığı yönetici kadrosu bugün Horasanın esnafı,Çiftçisi,Memur’u ve işçisi ile bir aradaydı.

Başkan Bingöl Deva Partisinin Horasan İlçe Başkanlığı açılışında yaptığı bu gezide ilginç olaylarla karşılaştı.İlçe gezisinde Horasanlıların sıcak ilgisi karşısında duygulanan Başkan Bingöl,

Daha önceki siyasi parti il başkanlığı yıllarında yine o tarihte kendisine gösterilen sıcak ilginin aynısı ile karşılaşınca duygulandığı ve hatta Başkan ile aynı yaşlarda olan bir beyefendinin o başkanım yine seninle birlikteyiz sen hiç merak etme söylemi üzerine geçmiş dönemdeki siyasi hayatının anıları gözünde canlanınca Başkan Bingöl çok duygulandı.

Deva Partisi Horasan İlçe Başkanlığının görkemli  açılışına ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.Deva Partisinin tanıtımı yapılan açılışta üye sayısının hızla artması Ali Babacan Genel Başkanlığında kurulan Deva Partisine karşı ilgi bayağı büyüktü.

Başkan Bingöl açılıştan önce Horasan Merkezinde ilçe halkı ile birlikte biraya gelerek birlikte resim çekilmek isteyen hemşehrilerini geri çevirmeyerek bol bol resim çekildiler.Ziyaret esnasında Dışarıda kahvede oturan Horasanlıların çay ikramını büyük memnuniyetlik le kabul eden Başkan Bingöl-Yav bu saatte tam çay vakti çünkü niye tam ikindi vakti diye yaptığı espri kahkahalara sebep oldu.

Yine her zaman ki gibi ,İlçe başkanlığının açılışına yoğun katılım olması,hem kendisine gösterilen bu ilgiden çok memnun olduğunu belirten Başkan Bingöl, Horasandan ayrılırken geçmişimi tekrar hatırlamam beni çok duygulandırdı çünkü çok tatlı anılarım var dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz