Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Politika Başkan Bingöl Köprüköy'de

Başkan Bingöl Köprüköy’de

Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl, esnaf gezilerine devam ediyor.

Şehir genelindeki gezilerinde kentte bulunan  ilçe ve köylerinin  hemen hemen tamamın ziyaret eden Başkan Bingöl, son olarak Köprüköy’e gitti.

 Vatandaşlarla bir araya gelen, esnafı ziyaret eden Bingöl, dertlere deva olmak için yola çıktıklarını söyledi. Vahit Bingöl’e ekonomik sıkıntılardan bahseden Köprüköy esnafı, ‘’Çok zor durumdayız esnaf çiftçi herkes kredi çekiyor,çiftçi hayvan alıyor,esnaf borçlarını ödüyor.

 Yarın bunlar bu kredileri nasıl ödeyecek. Çalışacak iş yok.ilçemizde işsizlik hat safhada. Gençlerimizin işi yok. Mazot 8 lira, gübre 4 lira. Motor ve kepçe alan arkadaşlar kredilerini ödeyemiyor. Destek bekliyoruz’’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Vahit Bingöl’de Batan ekonominin reçetesinin Ali Babacan’da olduğunu belirterek, ‘’ Esnafa bir dokunup bin ah işitiyoruz. İnsanlar bitme noktasına gelmiş durumda. Kimi siftah yapamıyor kimi kredisini ödeyemiyor. Deva partisi olarak esnafın derdine deva olacağız dedi.

Başkan Bingöl’ün 2 gün önce Yağana yaptığı gezide bir vatandaşla arasında geçen diyalog çok dikkat çekti.

&;

Most Popular

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.  

Jak Çıkarttı

JAK ÇIKARTTI TRHABERTÜRK: Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) emrinde görevli Jandarma Arama Kurtarma (JAK)birlikleri , Rize ve Artvin’de meydana gelen sel felaketinin ardından çalışmalarına Rize...