İspir Belediye Başkanı Ahmet Çoşkun,İspir esnafı ile bir araya gelerek , İspir Sanayi sitesinin kurulması hakkında yaptığı toplantıda esnaf ile karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.


Başkan Çoşkun,İspir Sanayi Birliği İçin Somut Adımlar atmak amacı ile düzenlediği toplantı hakkında yaptığı açıklamada: ”Sanayi esnafımızla İstişare Toplantısı’nda bir kez daha bir araya geldik.

Belediyemizde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, sanayi esnafımızı tek yumruk halinde bir araya getirmek ve en iyi şekilde hazırlanmış koşullarla oluşturacağımız küçük sanayi sitesi ile halkımıza üstün hizmet sunmak adına fikir alış verişinde bulunduk.

Enine boyuna yaptığımız değerlendirmeler neticesinde Sanayi Birliği’nin kurulması ve istişare toplantılarının ayda bir kez yapılarak bir an önce sonuca ulaşılması noktasında hemfikir olduk.


Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süphan Şahin Feyizoğlu’nun şahsında, Çoruh Torna sahibi Müslim Seyrek’e, Arslan Mobilya Sahibi İsa Arslan’a, Arslan Mobilya sahibi Mustafa Arslan’a, Coşkun Mobilya sahibi Latif Coşkun’a, Çakmakçı Oto sahibi Fatih Çakmakçı’ya, Ak-Mer Mermerit-Granit sahibi Mehmet Akkaya’ya, Gören Kerestecilik sahibi Ali Gören’e, Şahin Oto Elektrik sahibi Osman Şahin’e, Fatih Car Servis sahibi Fatih Karaman’a, Kayalar Oto Yıkama sahibi Kadir Kaya’ya, My Motorcum sahibi Murat Yeğin’e, ve Metal-San Ltd. Şti. sahibi Müslim Bektaş’a toplantımıza iştirakleri ve değerli fikirleri için teşekkür ediyor hayırlı kazançlar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz