Başkan Dölekli Pasinler Çiftçisine Müjdeyi Demirdöven’de verdi

290

BAŞKAN DÖLEKLİ PASİNLER ÇİFTÇİSİNE MÜJDEYİ DEMİRDÖVEN’DE VERDİ

TRHABERTÜRK: Erzurum Pasinler İlçesinde Pasinler Demirdöven sulaması ile ilgili, Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz ve beraberindeki heyet ile birlikte, Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Kanal, Pasinler Demirdöven Sulama Birlik Başkanı Murat Temel ve Mahalle Muhtarıyla istişare toplantısı yaptısı yaptı.


Pasinler İlçesinde Başkan Dölekli, Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Kanal ve Mahalle Muhtarıyla bir araya gelerek Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Kanal, Demirdöven Sulama Birlik Başkanı Murat Teme ve Mahalle Muhtarının Demirdöven Barajı ve sulaması ile ilgili taleplerini dinledi.


2021 yılında yapılan sulama hakkında fikir alışverişinde bulunularak bundan sonraki yapılacak hizmetler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Başkanı Ahmet Dölekli, Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz ve Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Kanal, Demirdöven Sulama Birlik Başkanı Murat Teme ve Mahalle Muhtarları ile birlikte sulama sahasını gezerek kendisine iletilen talepleri değerlendirmeye aldı.
Başkan Dölekli, Bölge Müdürü Yavuz’un ve beraberlerindeki ekibiyle birlikta yapım çalışmaları hızla devam eden Pasinler Çiçekli, Çöğender ve Tepecik Mahalleleri taşkın koruma işlerini yerinde inceleyerek gelinen seviye hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Yapılan gezinin ardından, Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz yaptığı yazılı açıklamada, ’ çalışma arkadaşlarımla birlikte Erzurum’un pasinler ilçesinde Demirdöven Barajı ve sulaması ile ilgili daha güzel neler yapabiliriz düşüncesi ile Pasinlerde Belediye Başkanımız, Ak Parti İlçe Başkanımız ve Mahalle Muhtarlarımızla bir Araya geldik bizim açımızdan faydalı bir toplantı oldu. Çalışma arkadaşlarımla Pasinler Ovasında 83 bin 280 dekar tarım arazisinin sulanmasını sağlayan Demirdöven Barajının tam kapasite ile sulama sezonuna hazır hale gelmesi için var gücümüzle çalışacağız’ dedi.
Toplantı sonunda Mahalle Muhtarları Bölge Müdürü Yavuz’a kendileini dinleyip istişare ettiği için teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz