Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Politika Başkan Karataş'tan sağduyu uyarısı

Başkan Karataş’tan sağduyu uyarısı

TRHABERTÜRK: Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “İdrak düzeyi vasatın dahi altında olan herkes, Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları görür” dedi.

BAŞKAN KARATAŞ’TAN SAĞDUYU ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “İdrak düzeyi vasatın dahi altında olan herkes, Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları görür” dedi.

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Türkiye’de son zamanlarda cereyan eden bir takım gelişmelerin, hain ve sinsi emellerin yeniden harekete geçtiğinin bir göstergesi olduğunu söyledi. Başkan Karataş, “Orman yangınları ve sel felaketleri gibi ağır badireler atlatan ülkemizde, belli ki bir takım çevreler nifakı geçim kapısı görmeye başlamış, hainliği ele alıp ülke turuna çıkmış! Sığınmacılar üzerinden hayata geçirilmeye çalışılan kaos, karmaşa ve bozgunculuk senaryosunu sahnelemeye çalışan karanlık mihraklar, birlik ve beraberliğe kast etmekte, ayrımcılığa ceht etmekte huzur ve istikrarımızı bozmaya cüret göstermektedir” diye konuştu.

BU ANLAYIŞ ÇÜRÜKTÜR, SİLİKTİR!

MHP Erzurum İl Başkanı Karataş, “Bu girişimi ve oynanan alçak oyunu, idrak düzeyi vasatın dahi altında olan herkes görebiliyorken, kendilerini aydın ve sanatçı olarak tarif edenlerin öküzün altında buzağı aramaya çalıştıkları açıktır, saçıktır, ayan-beyan seçiktir. Ve bu anlayış milli ve ahlaki açıdan eziktir, büzüktür, siliktir, çürüktür. Milletimiz, kardeşlik duygularıyla, birlik ve beraberlik surlarıyla bu hain tuzakların önüne geçecek, milletimizi fitnenin kucağına itmek isteyen fesatlara ve fücurlara asla geçit vermeyecektir. Kardeşlikle, dayanışmayla, izzetle ve iffetle her türlü tefrikanın üstesinden gelecek olan bizler; Allah’ın izniyle milli bekamızı ve huzurumuzu yormak ve yaralamak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Açıklamasında birlik ve beraberlik mesajları da veren İl Başkanı Karataş, “Bu ülkede hepimiz biriz, beraberiz, birlikte varız, birlikte mutlu, birlikte huzurluyuz. Birbirimizden uzaklaşırsak, algı tuzaklarına düşerek birbirimize kin ve nefret beslemeye kalkışırsak, gücümüzden oluruz, bekamızdan oluruz, birbirimizden oluruz. Bu yüzden aklıselimi elden bırakmayalım, sağduyu sahibi olalım, zillet figüranlarına yol açmayalım, işlerini kolaylaştırmayalım. Çünkü bize birlik ve beraberlik yakışır, bir olmak yakışır, iri olmak yakışır, diri olmak yakışır” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Fizyoterapistli Pasinler termal otel şifa dağıtıyor

FİZYOTERAPİSTLİ PASİNLER TERMAL OTEL ŞİFA DAĞITIYOR TRHABERTÜRK: Pasinler Belediyesi Termal Kale Otel’de termal sularla fizyoterapinin şifası bir arada.. Uzman fizyoterapistlerce hususi kabinlerde uygulanan birinci sınıf...

Sözeri istifaya çağrıldı

SÖZERİ İSTİFAYA ÇAĞRILDI TRHABERTÜRK: BB Erzurumspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri’nin, “Prim sorunu çözülmezse ben yokum” açıklaması gündeme bomba gibi düştü. BB Erzurumspor taraftarları Sözeri’yi istifaya...

Dadaşların süper oyunundan dakika dakika

DADAŞLARIN SÜPER OYUNUNDAN DAKİKA DAKİKA TRHABERTÜRK:

Dadaşlar coştu

BBERZURUMSPOR 3- 1 ADANA SPOR TRHABERTÜRK: BBErzurumspor kendi evinde Kazım Karabekir Stadyumunda  oynadığı maçta Adanaspor’u 3-1 yenerek 5’inci galibiyetini alarak puanını 15’e çıkardı. Bu galibiyetle gelecek...