BAŞKAN POLAT SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

1260

 

Erzurumspor kulübünde son günlerde yaşanan gerginlikler yeni arayışların fitilini ateşledi.

Neydi bu ateşlenen fitilin konusu,  Kulüp başkanlığına deneyimli tecrübeli ve Türkiye’de her il de ve her yerde saygı ile anılan, Dünyada tanınan 23 Şubat 1953 Erzurum Aşkale’li ve eski Galatasaray SK başkanı İş adamı Adnan POLAT oldu.

Süper Ligde puan cetvelinin üst sıralarından alt sıralarına doğru hızlı bir iniş yapan, Erzurumspor’un bu tutarsız oyun grafiğinin en baş sebebi Kulüp başkanlığında ve Teknik direktörlükte yapılan değişiklikler oldu.

Bu duruma görev aldığı günden itibaren Erzurum/un gündüzünün bir başka güzel gecesinin bir başka güzel olması için,Şehrin ekonomisini canlandırmak için çeşitli yatırımları planlayarak ve çoğusunu gerçekleştirerek nüfus göçünü önleyen ve hatta göçen Erzurum nüfusunu geri getirmeye başaran Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet SEKMEN oldu.

Duyumlara göre Erzurumspor’un onursal Kulüp Başkanı Mehmet Sekmen’in Galatasaray’ın efsane başkanlarından Erzurumlu İş adamı Adnan Polat’ın kapısını çaldığı Memleket sevdalısı ve doğduğu şehir için elinden gelen her türlü desteği veren kendini gururla bu memleketin çocuğu olduğunu söyleyen  Adnan Polat’a, “Kulüb isminin Ege Seramik Erzurumspor olsun teklifinin sunulduğu söylendi.

Tecrübeli iş adamı ve Galatasaray külubunün yönetim kadrosunda görev yapan Adnan POLAT’ın böyle bir teklifi sıcak bakacağı ümit ediliyor çünkü Erzurum’u çok seven Polat,

Önceki Futbol sezonunda Erzurumspor’un Adana Demirspor ile yaptığı mücadeleyi seyrederek takımın perfonsını beğendiğini bu takım şampiyon olur söylemi ile Erzurumspor taraftarlarının gönlündeki ALTIN değeri YAKUT’a ELMAS’a dönüşmüştü.

BAŞKAN POLAT SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz