Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Erzurum BAŞKAN SEKMEN HERGÜN HALK GÜNÜNDE ERZURUM HALKI İLE BULUŞUYOR

BAŞKAN SEKMEN HERGÜN HALK GÜNÜNDE ERZURUM HALKI İLE BULUŞUYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in Erzurum’da gelenek haline getirdiği “Halk Günleri” buluşmasını, her gün sosyal mesafe kuralları çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığında gerçekleştiriyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kurmaylarının da hazır bulunduğu , Halk Günü buluşmasında vatandaşların talep ve isteklerini not ederek vatandaşların çeşitli konulardaki beklentilerini de değerlendirmeye alıyor.


Halk gününde görüştüğü Erzurumlu hemşerilerine , Salgınla mücadele sürecinde devletin tüm kurumlarının adeta seferberlik ilan ettiğini dile getirerek Milyonlarca ihtiyaç sahibi aileye ayni ve nakdi yardımların yapıldığı yapılmaya da devam edildiğini, Corona salgınından topyekûn kurtulmak için Belediyelerimizin imkanları ile maske, önlük ve siperlik imal edildiğini bildirerek, Bu salgın hastalıktan kurtulmak için aşıların muhakkak yapılması gerektiğini söyleyerek.
İyileşen hasta sayısını artarak devam ettiğini bununda sebebini tedbirlere sıkı sıkıya sarılmakla mümkün olduğunu, aşı yaptırarak evde kalmaya devam edilmesi gerektiğini , dışarı sokağa çıkıldığında , sosyal mesafe kurallarına uyarak Aynı ciddiyetle yola devam edilerek mücadelemizin başarıyla sonuçlandırmasına katkı sağlamalıyız çağrısında bulundu.

Most Popular

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.  

Jak Çıkarttı

JAK ÇIKARTTI TRHABERTÜRK: Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) emrinde görevli Jandarma Arama Kurtarma (JAK)birlikleri , Rize ve Artvin’de meydana gelen sel felaketinin ardından çalışmalarına Rize...