Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Gündem Bedava dağıtılan Patates ve Soğan kuyruğunda izdiham yaşandı

Bedava dağıtılan Patates ve Soğan kuyruğunda izdiham yaşandı

BEDAVA DAĞITILAN PATATES VE SOĞAN KUYRUĞUNDA İZDİHAM YAŞANDI

TRHABERTÜRK: Türkiye’de Patates ve Soğan  üreticilerine destek olmak amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından alımı yapılan soğan ve patatesler, ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Sosyal Medyada paylaşılan görüntülerde, Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmeden, dağıtılan Patatesler günün konusu oldu.

Neden Maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmediği neden bu kalabalık için güvenlik önlemleri alınmadığı soruları sorularak, Yetkililer hakkında gerekli idari işlemlerin başlatılması istendi.

Niğde ve Nevşehir’den patates yüklenen 10 Tır’dan 4″ünün İstanbul’la gönderilerek dağıtımın bu ilde ilk olarak Adalar, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla ve Ümraniye’ye dağıtılmaya başlanacağı bildirilmişti.

Sosyal Medya da yayınlanan bu görüntülerde, Patatesin nerede dağıtımın yapıldığı bilinmiyor.

Most Popular

Muratpaşa Mahallesinde Genç adam intihar etti

ERZURUM MURAT PAŞA  MAHALLESİ İNTİHAR OLAYI İLE SARSILDI TRHABERTÜRK: 29.07.2021 saat 09.00 sıralarında MuratPaşa Mahallesi cephane Sokak da bulunan metruk bina’da, Erzurum 1988 doğumlu Gökhan...

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.