Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Gündem Boğa’nın  boynuzladığı Soner ÇAKMAK

Boğa’nın  boynuzladığı Soner ÇAKMAK

BOĞA’NIN SALDIRDIĞI GENÇ YOĞUN BAKIMDA

TRHABERTÜRK: Erzurum Pasinler ilçesinin Alvar mahallesinde dün meydana gelen olayda,

Mahalle de Hayvan besiciliği yapan kişiler yağmur yağmasından sonra çimlenen arazi de  hayvanların otlanması için çıkardıkları 30 büyükbaş  hayvanlar arasındaki boğa, Soner Çakmak’ı boynuzladı.

Dün sabah saatlerinde Alvar Mahallesinde bulunan hayvanlarını otlatmak için çayırlık denilen çimli bölgeye götüren Soner çakmak , komşularına ait 500 kiloluk Boğa’nın otlama sırasında arkasından gelen  boynuz darbelerinden kurtulamadı.

Boğa durmayarak yere düşen soner Çakmak’a boynuz ları ile boynundan ve sırtından yaraladı. Olayı gören mahalle sakinleri hemen boğaya müdahale ederek boğayı çimlendiği alandan uzaklaştırmaya başardılar.
Bu sırada boynundan ve sırt bölgesinden kan geldiğini gören mahalle  komşuları Soner Çakmak’ı Pasinler Devlet Hastanesine götürdüler. Hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından hemen Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesine sevk edilen Soner Çakmak Yoğun bakıma alındı.

Hastaneden alınan bilgilerde, ağır darbeler alan Soner Çakmak’ın durumun ciddi olduğu ailesine kötü bir duruma hazırlıklı olunması gerektiği yönünde bilgi verildiği öğrenildi.

Önceki İçerikThodex Fatih Yakalandı
Sonraki İçerik

Most Popular

Muratpaşa Mahallesinde Genç adam intihar etti

ERZURUM MURAT PAŞA  MAHALLESİ İNTİHAR OLAYI İLE SARSILDI TRHABERTÜRK: 29.07.2021 saat 09.00 sıralarında MuratPaşa Mahallesi cephane Sokak da bulunan metruk bina’da, Erzurum 1988 doğumlu Gökhan...

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.