BUNU SENİ SEVEN DADAŞLARA YAPMAYACAKTIN İBRAHİM

260

BB Erzurumspor’da İbrahim Sissoko krizi.gerekçesi alacaklarının ödenmemesi bahanesi ile tek taraflı feshetti.

Erzurumspor Külübünden yapılan yazılı açıklamada,Profesyonel futbolcumuz İbrahin Sissoko kulübümzle olan sözleşmesini 28.12.2020 tarihinde tek taraflı olarak feshetmiştir.Kulübümüz tarafından ilgili fesihin haksızlığının tespiti adına gerekli yasal işlemler ivedilikle başlatılacaktır.denildi.

Erzurumspor’lu oyunculara 8 aydır para ödenmediği,Kulüp başkanlığını geçen ay devir alan Ömer Düzgün’ün bazı futbolculara ödeme yaptığı,Mina’nın da sözleşmesini feshettiği,Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bu duruma el attığı şeklinde söylentiler dolaşıyor.

İbrahim Sissoka ile ilgili sorunların Yeni malatyaspor maçı öncesinde yaşandığı ortaya çıktı.

Yeni Malatyaspor maçı öncesi Sissoka,Kulübe yeni katılan Teknik direktör Bakkal, maça gelemeyeceğini rahatsız olduğunu kendini iyi hissetmediğini karnının çok ağrıdığını söylediğini,Bakkal’ın ise kendisine tamam ama bizimle Malatya’ya gel. Takımına destek ol, durumun düzelirse, seni oyuna alabilirim dediğini,İbrahim Sissoka nin da kendisine Malatya ya gelmem dediği konuşuldu.

Fildişi sahillerinden olan Sissoka takımda sevilen bir futbolcu olduğu ve Kulübün taraftarı tarafından çok sevildiği biliniyordu.Fakat oyuncunun ayrıldığını duyan binlerce Erzurumspor’lu bu duruma çok kızarak sosyal medya hesaplarından tepki göstererek eleştiri yağmuruna tuttular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz