Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Asayiş CEZAEVİNDE İNTİHAR ETTİ

CEZAEVİNDE İNTİHAR ETTİ

Kadir Aktar Cezaevinde intihar etti.
18 Temmuz 2020 tarihinde akşam saatlerinde kendisini kontrol etmek için durdurduğu Polis Memuru Erkan Göktepe’yi silahla vurarak şehit etmiş ekip arkadaşı polis memuru Yunus Nacar’a da ateş ederek yaralamıştı.
Yaşanan bu acı olay tarihinde ,18 yaşından küçük olan Kadir Aktar’ın, ile birlikte suç ortaklığı bulunan Serdar Baltalı, Suça Sürüklenen Çocuklar (SSÇ) Reis B. ve Oğuzhan I. ile birlikte , 4 şüpheli aynı takside yakalanmıştı.
polis memuru Erkan Göktepe’nin şehit edilmesi ve polis memuru Yunus Nacar’ın yaralandığı olayda “Kasten öldürmeye yardım etme” ve “Kasten öldürmeye teşebbüse yardım etme” suçlarından yargılanan Kadir Aktar Maltepe Cezaevi’nde kendini asarak intihar ettiği öğrenildi.

 

Most Popular

EKMEK ZAMMINA VALİ MEMİŞ HAYIR DEDİ

Erzurum'da ekmek fiyatı komisyon kararı ile 1.25 liradan 1.50 TL'ye yükseltilmiş. Bu Yeni fiyata vatandaşların tepkisini hemen dikkate alan vali Okay Memiş , fırıncıları...

DUYURU! ERZURUM’DA PAZARTESİ YÜZ YÜZE EĞİTİME ARA VERİLDİ

Milli eğitim Bakanlığı tarafından 01 Mart 20121 tarihi itibari ile Okullarda yüz yüze eğitime başlanacağı mesajı tüm velilere mesaj gelmişti. Resmi ve özel öğretim tüm...