Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Erzurum ÇORUH NEHRİ ÜZERİNE MİLLET BAHÇESİ KURULUYOR

ÇORUH NEHRİ ÜZERİNE MİLLET BAHÇESİ KURULUYOR

Devlet Su İşleri Erzurum Bölge Müdürlüğü ve İspir Belediye Başkanlığının  geçen yıl birlikte başlattıkları fakat pandemi nedeni ile ara verilen Çoruh Nehri Kıyısına Millet Bahçesi alt yapı çalışmaları yeniden başlatıldı.

İspir Belediye Başkanı Ahmet Çoşkun, İspir ilçesinin güzelliğine  güzellik katacak bu çalışma hakkında yapmış olduğu açıklamada:

“”Medeniyet kimliğimiz Çoruh’un kıyısında Millet Bahçesi Alt Yapı Çalışmaları kapsamında Devlet Su İşleri (DSİ) ve İspir Belediye Başkanlığı olarak geçen yıl başlattığımız ve pandemi nedeniyle ara verdiğimiz tahkimat çalışmalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kurumlar arası iletişimimiz sayesinde gücümüze güç katan DSİ Erzurum Bölge Müdürlüğüne ve emeği geçen Belediyemiz çalışanlarına teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun “” dedi.

Most Popular

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.  

Jak Çıkarttı

JAK ÇIKARTTI TRHABERTÜRK: Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) emrinde görevli Jandarma Arama Kurtarma (JAK)birlikleri , Rize ve Artvin’de meydana gelen sel felaketinin ardından çalışmalarına Rize...