CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YARIN ERZURUM HALKINA HİTAP EDECEK

360

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yoluyla partililere hitap edeceği il kongresinde AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ve AK Parti Erzurum Milletvekilleri de hazır bulunacak.

Çarşamba günü Buz Hokey Salonunda yapılacak olan AK Parti Erzurum İl Kongresine Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan  canlı bağlanacak. Ayrıca kongreye AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Mali ve İdari İşler Başkanı Vedat Demiröz, Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve Milletvekilleri katılacak. Kongrenin yapılacağı salon, dev Türk Bayrağı ile süslendi.

Üçüncü kez il başkanlığı koltuğuna oturmaya hazırlanan AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz yarın yapılacak olan kongre seçimi öncesinde yaptığı açıklamada.” Değerli dava arkadaşlarım, kıymetli hemşerilerim 27 Ocak Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan‘ın Telekonferans Yöntemi ile katılacağı 7. Olağan İl Kongremize teşrifleriniz bizi onurlandıracaktır.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz