Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Asayiş Dadaş Kent'te Direksiyonda bayılan sürücü Evin duvarına çarptı

Dadaş Kent’te Direksiyonda bayılan sürücü Evin duvarına çarptı

 

BAYILAN SÜRÜCÜ BAHÇE DUVARINA ÇARPTI

TRHABERTÜRK: Bugün öğleden sonra saat:15.00 sıralarında Dadaşkent İhsan Doğramacı bulvarı üzerinde hareket halindeki araç sürücüsü aniden baygınlık geçirince direksiyon hakimiyetini kaybederek 11.sokakta bulunan bir evin bahçe duvarını çarparak durdu.

Kazayı gören mahalle sakinleri hemen sürücüsünü yardımına koşarak 112 acil sağlık ekibini ve 155 Polis hattını arayarak yardım istediler.

Kaza yerine çok kısa bir sürede gelen 112 ve 155 Polis görevlileri tarafından ilk incelemenin yapılmasından sonra acilen A.Ü.Araştırma hastanesine sevk ettiler.

Hastaneden edinilen bilgilerde sürücü Çağla Aral’ın tedavisinin devam ettiği hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Most Popular

Muratpaşa Mahallesinde Genç adam intihar etti

ERZURUM MURAT PAŞA  MAHALLESİ İNTİHAR OLAYI İLE SARSILDI TRHABERTÜRK: 29.07.2021 saat 09.00 sıralarında MuratPaşa Mahallesi cephane Sokak da bulunan metruk bina’da, Erzurum 1988 doğumlu Gökhan...

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.