Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Spor Demirhan'ın Erzurumspor ile ilgili son dakika açıklaması

Demirhan’ın Erzurumspor ile ilgili son dakika açıklaması

DEMİRHAN’IN ERZURUMSPOR İLE İLGİLİ SON DAKİKA AÇIKLAMASI

TRHABERTÜRK :Ali Demirhan : “İnşaallah ayın 16’sında akşam ya da 17’sinde aday olmak için Erzurum’a geliyorum.”

Ali Demirhan : “Bu takımın şampiyon olması için 50 Milyon TL. lazım bunun teminatını bende ama benden önceki borçları kim ödeyecek? Mevcut borcun teminatını bana kim verecek?”

Ali Demirhan: “Dusko Tosic, Rodallega, Mehmet Akyüz, Kamerun milli takım stoperi, Sırbistan milli takımından 2 futbolcuyla görüştüm.”

Ali Demirhan : “Benim Erzurumspor başkanı olmak gibi bir derdim yok.Vallahi de billahi de yok.Ancak Dostlarım ve taraftarlar beni istiyor.Erzurum’da bu işi benden iyi yapacak kimse de zaten yok”

Ali Demirhan : “Bu çok bilinmeyenli bir denklem. Benim kongreye gelmemle bitmiyor. Delege yapısını da biliyorum. Bana bir tane oy vermezler. O zaman ikinci kongreyi bekleyeceğiz.”

Ali Demirhan : “Benim üzerimden başkan Mehmet Sekmen’e kafa tutmak isteyenler varsa bilsin ki ben bu işte yokum”

Ali Demirhan: “Lütfen beni affedin.Ben Erzurumspor ile ilgili davadan,iftiralardan aklanayım.Siz de borçlarınızdan aklanın.Ondan sonra hep beraber,fitne fesatın olmadığı bir ortamda kardeşçe oturup konuşalım,el birliği ile birşeyler yapalım ve Erzurumspor’u hep beraber kucaklayalım”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Dadaşların süper oyunundan dakika dakika

DADAŞLARIN SÜPER OYUNUNDAN DAKİKA DAKİKA TRHABERTÜRK:

Dadaşlar coştu

BBERZURUMSPOR 3- 1 ADANA SPOR TRHABERTÜRK: BBErzurumspor kendi evinde Kazım Karabekir Stadyumunda  oynadığı maçta Adanaspor’u 3-1 yenerek 5’inci galibiyetini alarak puanını 15’e çıkardı. Bu galibiyetle gelecek...

 Aziziye’nin Ehram projesi, kadınların yeni iş kapısı olacak

 AZİZİYE’NİN PROJESİ, GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI’NDAN TAM PUAN ALDI TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi, Erzurum’da kadın istihdamını sağlamaya yönelik örnek bir protokole imza attı. Aziziye, daha önce...