DEVA PARTİSİ ERZURUM İL BAŞKANI BİNGÖL’DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

288

Deva Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, Bir birini seven insanlar için engelliler bir tatlı tebessümden ibarettir. Kendini engelli olarak hayattan atma ,engeller mücadele ile aşılır. dedi.

Başkan A.Vahit Bingöl, Dünya Engelliler günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, Bütün engelli vatandaşları ve Ailelerini gönülden sevgiyle selamladı.
Bingöl, Engelli Adımlarınızın biçiminin ne önemi var mühim olan yürüyüşümüzle birbirimize sarılarak sevgi ve dostluk köprüsünü geçelim.
Bugün 3 aralık Dünya Engelliler günü. Engelli vatandaşlarımıza kutlama yapmak için değil de onların sıkıntılarının, Sorunlarının ne olduğunu anlamak ve bunun için farkındalık oluşturmak adına onlara içtenlikle sevgilerimizi ulaştıralım,
Yaşama sevinci ile hayata tutunan bütün engelli kardeşlerimizin sadece bir gün değil her gün yanlarında olduğumuzu onlara ispatlayalım,
Engelsiz bir yaşam için engellilerin engellerini kaldırmak için var gücümüzle onlar için çabalar sarfedelilm.Çünkü onlara engelli insanlarımıza saygı, en başta kendimize sonra insanlığa saygıdır.
Engellilere saygı, onlara yaşama sevinci verir engel değil millet olarak onlara her konuda destek olalım. Engelli olmak, bir şeyler üretilmesine engel değildir. Yeter ki onlara fırsat verelim. Engelsiz bir dünya için herkesi en üst düzeyde sorumluluk üstlenmeye davet ediyor, bütün vatandaşlarımıza en içten sevgilerimi, Saygılarımı sunuyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz