Erzurum’un Çat ilçesini ziyaret eden DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl,İlçe halkı tarafından ayakta karşılandı.
Erzurum’un en önemli ilçelerinden biri olan Çat İlçesinde esnafla,çiftçi ile bir araya gelen Başkan Bingöl’e İlçe halkı ilçede yaşadıkları sorunlar tek tek anlatarak DEVA Partisinden kendilerine deva olmasını istediler.


Özellikle Deprem bölgesi olması münasebetiyle her gün korku içinde yaşadıklarını evlerinde rahat uyuyamadıklarını belirten ilçe halkı,Depreme dayanaksız olan evleri için yeniden imar planına alınması için destek beklediklerini söylediler.


İlçelerinin, Doğu Anadolunun kuzey ve güneyine açılan kapı olduğunu İlçe sınırında bulunan Karayolunun çok önemli olduğunu çok fazla kazalara şahit olduklarını bu konularla ilgili bir an önce önlem alınmasını istediklerini bunun için Ali Babacan Genel Başkanlığındaki DEVA Partisinden çok şey beklediklerini söylediler.


İlçe halkı Başkan Bingöl’ü eskiden beri iyi tanıdıklarını, Erzurum da yaşayan herkesle iyi bir diyalogda olduğunu iyi bildiklerini, kendilerine her konuda yardımcı olmaya devam edeceğini bildikleri için Başkan Bingöl’ün her zaman yanındayız destekçisiyiz dediler.


İlçe gezisi sırasında gençlerin özellikle oy kullanma yaşına haiz olan gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Bingöl,Kendisi ile resim çekilmek isteyen gençleri geri çevirmedi.
Çat gezisinden yine daha önceki ilçe gezilerinde olduğu gibi mutlu ayrılan Başkan Bingöl Nasip olursa yarın yine yollarda olacağız dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz