Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl ve beraberindeki İl yönetimi, Bugün Türkiye’de Ürgüp İlçesinden sonra Peri bacaları ile ünlü hatta kırmızı renkleri ile Türkiye de tek olan Narman ilçesinde Halkla bir araya geldiler.

Başkan Vahit Bingöl, Ekonomisi hayvancılık ve Tarıma dayalı olan 45 mahallesi ile 13.774 bin Nüfusa sahip Narman ilçesinde Narmanlılar la tek tek ilgilendi.

İlçe halkının sorunlarını dinleyen Bingöl, iki gün önce Tekman ilçesinde yaptıkları gezide Tekmanlıların anlattıkları sorunların aynısını Narmanlılar da anlattığını belirtti.

Son yıllarda Narman halkının et tavukçuluğu ve Peynir üretiminde çalışmalara yönelik destek beklediklerini, kendi üretimleri olan bu temel  gıda besinlerinin satışını ithal edilmesini için çalışma yapılmasını ilçe halkının kendilerinin Yönetime geldiklerinde bu isteklerini yerine getirilmesini istediklerini söyledi.

Tekman gezisinde olduğu gibi Narman halkınında kendilerine gösterdikleri bu sıcak karşılamadan oldukça memnun olduklarını devamlı  ilçe halkının sorunlarını kamu oyuyla birebir paylaşacaklarını söyleyen Başkanı Bingöl, halkımıza Deva olmaya İlaç olmaya hiç durmadan devam edeceğiz dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz