DEVA PARTİSİNİN BÜYÜK KONGRESİ YARIN BAŞLIYOR

283

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit BİNGÖL, 29 Aralık 2020 Salı günü 2820 Sayılı Siyasi Partiler Kanunu’nun tüm şartlarının tamamlandığı Ankara’da gerçekleştirecekleri Büyük Kongre ile seçime girme yeterliliklerinin sağlanmış olacağını bildirdi.

DEVA Partisi İl Başkanı A.Vahit Bingöl,haber sitemize yaptığı yazılı açıklamada 29 Aralık 2020 Salı günü Ankara’da DEVA Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi’ni gerçekleştireceklerini bu nedenle büyük heyecan yaşadıklarını belirterek şunları söyledi.

Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan ve Devletimizin içinde vatandaşlarımız için önemli yerlerde görev yapmış tecrübeli ekibi ile beraber, 9 Mart 2020 tarihinde temeli atılan Partimiz bir çok  olumsuzluklara rağmen 9 ay gibi kısa bir sürede teşkilatlanma çalışmalarını bitirerek Büyük Kongre yapmaya hak kazanarak seçime girmek için bütün şartları yerine getirmiştir.

DEVA Partisi olarak, kuvvetler ayrılığı esasına ve hukukun üstünlüğüne dayanan, yargının tarafsız ve bağımsızlığı ile hukuk güvenliğinin en üst düzeyde sağlandığı, katılımcı ve çoğulcu demokrasinin hakim olduğu, herkesin insan onuruna yaraşır yaşam standartlarına ulaştığı, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı saygın ve güçlü bir Türkiye hayal ediyoruz.

Sizleri, tüm bu hayallerimizi gerçekleştirmenin ilk adımına, DEVA Partisi 1.Olağan Büyük Kongresi’ne davet ediyoruz. Erzuruma, Ankaraya Türkiye’ye selam olsun DEVA Geliyor DEVA dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz