DÜNKÜ HABER YAZIMIZLA İLGİLİ PASİNLER BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA YAPILDI

203

Erzurum-Pasinler güzergahında yolcu taşımacılığı yapan araçlarla ilgili ERZURUM –PASİNLER ARASI YOLCULUK REZALETİNE KİM DUR DİYECEK. başlıklı haber sitemizde yer alan haber yazısı ile ilgili İlçe de Yerli yabancı turiste hizmet amacıyla bir çok yeniliğe imza atılan, Kaplıcaları, Piknik alanları ile doğa güzelliği ile ilgili halkın daha rahat daha huzurlu bir ortamda çalışma yapan Pasinler Belediye Başkanlığından yazılı açıklama yapıldı.

Erzurum İl sınırları içinde Yolcu taşımacılığı yapan araçlar ile ilgili, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaştırma Daire Başkanlığına bağlı özel halk otobüslerinin denetim ve kontrollerinin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Trafik Zabıta Müdürlüğünün yetkisinde olduğu, Yolcu ücretlerinin UKOME tarafından belirlendiği yönünde açıklama yapılmıştır.

Dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından Bakanlar Kurulu görüşmeleri sonunda, Covid-19 salgın hastalığında vaka sayılarının gün geçtikçe fazlalaşması nedeni ile bir dize önlemler alınma kararı alınmasının sonrasında, İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine İl Hıfzıssıhha Kurulları tarafından acilen önlem alınması gerektiği ,Corona Virüs tedbirleri kapsamında alınan Sağlık Tedbirleri kapsamında derhal güvenlik kontrollerinin ,denetimlerin sıklaştırılması istendiği öğrenildi.

Corona Salgının bir an önce önlenmesi amacıyla haber yazımızda belirtilen konunun Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından önemle takip edileceği hususu değerli okuyucularımıza duyurulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz