DURAKTA BEKLEYEN VATANDAŞLAR ÖLÜMDEN KIL PAYI KURTULDULAR

490

Erzurum  paşalar caddesinde Atalar Apartmanı önünde bulunan otobüs durağında bekleyen vatandaşlar çatı dan durak üstüne düşen bu buz sarkıtlarının durağın üst camını paramparça etmesi sırasında vatandaşlar etrafa kaçışarak faciadan kıl payı kurtuldular.

Atalar Apartmanının çatı bölümünün yol kaldırımına doğru uzantılı olması çok tehlikeli olduğu halde göz ardı edilmesi büyük tepkilere neden oldu.

Paşalar Caddesinde bugün öğleden sonra Atalar Apartmanı önünde bulunan otobüs durağında bekleyen vatandaşların apartman çatısından durak üstüne düşüp durağın üst camının parçalayarak aşağı düşmesi sonucu caddeye koşuştular.o sırada yol üzerinde bulunan araçların altında kalmaktan son anda kurtuldular.

Erzurum’da havaların ısınması ile birlikte her kış yaşanan çatılarda oluşan buz sarkıtlarının düşmesi sonucu bir çok vatandaş yaralanarak hastane sevk edilmişlerdir.

cadde üzerinde bulunan bina sakinlerinin ve bina yöneticilerinin çatılarda oluşan buz sarkıtlarına yönelik çalışma yapmaları yok eğer yapılamıyorsa

 

 Belediye Başkanlıklarına bu konularla ilgili haber vermeleri veya Büyükşehir Belediye başkanlığı ve Merkez ilçe belediye başkanlıklarının bu hayati önem taşıyın vahim durumlarla ilgili bir an önce çalışma başlatmaları gerekmektedir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz