ERZURUM İL VE İLÇELERİ DEVA İLE DEVLEŞİYOR

997

Deva Partisi Erzurum İl başkanı A.Vahit Bingöl İl başkanlığında yaptığı toplantıda,Erzurum halkının dertlerine DEVA olmak için ziyaretlerine hava şartlarının elverişli olduğu günlerde ilçe gezilerine başlama kararı alarak Karayazı ve Hınıs’da borç batağında yüzen esnafla,çiftçi ile biraraya geldiler.

Karayazı ve Hınıs ilçe gezilerinde ilçe başkanı Sinan Maskan ve Hınıs ilçe Başkanı Ahmet Güzelbaba ile birlikte ilçe de yaşayan esnafı, çiftçisi yaşam şartlarında hayli zorluk çeken vatandaşlar tek tek ziyaret ettiler.

İlçe gezisi hakkında haber sitemize açıklama yapan Deva Partisi İl Başkanı A.Vahit Bingöl:

il başkanlığında yaptığımız toplantıda alınan karar neticesinde ilçelerimiz esnaf gezilerini yeniden başlatarak. Karayazı ilçe Başkanımız Sinan Maskan  Hınıs ilçe Başkanımız Ahmet Güzelbaba ve ilçe  yönetiminde görevli dava arkadaşlarımızla birlikte yağmur çamur demeden soğuğa aldırmadan esnaf kardeşlerimizin sorunlarını dinledik. Genç DEVA Kadroları hazır Türkiye hazır. Açıklamasında bulundu.

Başkan Bingöl,  Deva Partisi olarak öncelikli amacımız halkımızın dertlerine deva olma sözümüzün arkasında durarak, , Erzurum merkez ilçeler  ve diğer ilçelerimizi tek tek ziyaret edip halkın kendilerinden beklentilerini,isteklerini,tek tek listeleyip ona göre planlama yapmak dedi.

DEVA partisi halka verdiği güven duygusu ile samimiyet ile halkın gönlünde yer etmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz