ERZURUM’DA BULUNAN BAZI KURUMLAR HARİÇ, DİĞER TÜM KURULUŞLARIN MESAİ SAATLERİ DEĞİŞTİ

563

Erzurum İl Hıfzıssıhha Kurulunca, Covid 19 salgını bulaşma riskini en aza indirmek amacıyla, Erzurum genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların mesai saatleri değiştirildi, Listelerde yer almayan kamu kurum ve kuruluşlarının hali hazırda var olan mesai sistemi devam ettirilecek.

İl Hıfzıssıhha Kurulunca yapılan düzenlemeye göre,İlçe Kaymakamlıkları, YİKOB, Özel Kalem Müd.,  İdare ve Denetim Müd, İl Yazı İşleri Müd., İdari Hizmetler Şube Müd, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müd., Açık Kapı Şube Müd., Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü İl İdare Kurulu Müd., İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Defterdarlığı, Vergi Dairesi Başkanlığı, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü, , Ticaret İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Aile Çalış. ve Sosyal Hiz. İl Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, DAP Bölge İdare Kalkınma İdaresi Bşk., Et ve Süt Kurumu  , Tarım Kredi Koop.Birl.Bölge Müd., Top. Mahs. Ofisi Doğu Ana. Şube Müd., İl Sosyal Yard. ve Dayanışma Vakfı, KUDAKA, bu kurum ve kuruluşlar saat.08:00-12:00/13:00-17:00  arasında mesai yapacak.

Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müd., İl Planlana ve Koordinasyon Müd., Bilgi İşlem Şube Müd., Hukuk İşleri Şube Müd., Ulaştırma 10. Bölge Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Devlet Su İşleri 8.Bölge Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, , Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Vakıflar Bölge Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Ö.Nasuhi Bilmen Dini Yük.İh.Eğt.Mrk.Müd., Gümrük Müdürlüğü, TUİK, İLBANK Bölge Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletş. Kur. Bölge Müd., Kültür Varlıklarını Kor. Bölge Kur Müd., TCDD Gar Müdürlüğü, Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü, Erzurum Dış Ticaret Şube Müdürlüğü, Milli Piyango İdaresi Şube Müdürlüğü, Basın İlan Kurumu Şube Müdürlüğü, İletişim Başkanlığı İl Müdürlüğü, Türk Standartları Enstitüsü İl Müdürlüğü, Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğü, Doğu Anadolu Temiz Hava Müd, Erzurum Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, KOSGEB İdaresi Merkez Müdürlüğü, Doğu Anadolu İhr. Birliği Genel Sek., Gıda Kontrol Lab. Müd., Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü, Doğu Anadolu Tarımsal Araş.Enst. Müd., DMO İrtibat Bürosu çalışanları ,Tarım ve Kırsal Kalk. Des. Kur.İl Koord. Ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünde çalışan personeller dahil  09:30-13:00/13:30-18:00 mesai saatleri arasında çalışacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz