Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana Sayfa Erzurum Erzurum’da Tek kelimeyle: “MUHTEŞEM”

Erzurum’da Tek kelimeyle: “MUHTEŞEM”

Türkiye’nin en güzel oto Galeri Sitesi Erzurum’da

DOĞU ANADOLUNUN EN GÖRKEMLİ GALERİCİLER SİTESİ HALKIN HİZMETİNE AÇILIYOR

TRHABERTÜRK: Erzurum’un Aziziye Merkez İlçesi sınırlarında hazırlanan kendi aralarında kurdukları dernekte toplanan paralarla yaptırılan Galericiler Sitesi mükemmel görünümü ile hayran bıraktı.

Erzurum’da yıllar önce 50 Yıl caddesinde oto galeri işyeri olarak hizmet eden Galericiler, Gez Caddesin ve 50 yıl caddesinde dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Ersan Gemalmaz ve Yakutiye Belediye Başkanlığı tarafından yapılan yol çalışmaları nedeni ile eski yıllarda Sebze Hali ile Mehmet Zahit Kotku Cami arasında bulunan araziye,  Galericiler sitesi yapılarak Oto alım ve satım işleri yürütülüyordu.

Şehir Merkezinin Trafik akışının hızlanması, araç sayısının çoğalması ve park yerlerinin az olması sebebi ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler döneminde Gez caddesi ile 50 Yıl caddesini birleştiren alt geçitin yapılması sonrasında Galericiler sitesinin halkın daha güvenli bir bölgeye taşınması şart oldu.

Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Sunar’ın önerisi ile 0to Galericilerinin kendi aralarında anlaşarak oluşturdukları  Kerem Hak Öztürk,Ün Başkanlığını yaptığı Oto Galericiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde toplanan paralalarla, Muhteşem güzellikte, içinde Restoran, Döviz Bürosu, Mescit,VC nin bulunduğu Oto Galariciler Sitesi yapıldı.

Ak Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, Aziziye İlçe Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Danışmanı Hüseyin Kocan  ve Aziziye Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Galeri sitesinin içine sıra ile taşınan Galerici esnafına Hayırlı olsun Ziyaretinde bulundular.

Milletvekili Aydemir, ‘’Tek kelime ile Muhteşem olan Aziziye ilçemizde yapımı tamamlanan ve 106 işyeriyle ilimize oto galeri sitesi olarak hizmet verecek olan Otonomi’yi ziyaret ettik. Erzurum Halkının rahatlıkla ulaşabilecekleri, Zevkle gezip istedikleri arabaları seçerek inceleyerek alabilecekleri bir oto galeri sitesinin faaliyete başlaması Erzurum Halkı olarak bizleri mutlu etti.

Doğu Anadolu Bölgesinde tek olan ve hatta Türkiye’de ilk sıralarda olan Muhteşem güzellikte ve alış veriş sırasında halkın maddi ve Manevi ihtiyaçlarını karşılayabilecek imkânlara sahip bu Oto Galericiler sitesine tüm halkımızı davet ediyoruz. Dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarptı kamera kayıtdaydı

 OTOMOBİL KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN 2 OTOMOBİLE ÇARPTI TRHABERTÜRK:  Erzurum Yakutiye ilçesi ile Palandöken ilçesini birbirine bağlayan  Aliravi Caddesi bitiminde bulunan Karayollarî kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen...

Yerel Gazetelerin İlanları Kesilmeyecek

YEREL GAZETELER BİZİM  CAN SİMİDİMİZDİR TRHABERTÜRK: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin kabul edilmesiyle...

EBB toplu taşıma ihalesi yapacak

EBB TOPLU TAŞIMA İHALESİ YAPACAK TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hatlarını İHALEYE açıyor. Erzurum’da ulaşım ihalesi 10 yıl süreyle kiraya veriliyor. 21 Ekim 2021 tarihinde...

Türkiye’nin en lezzetli domatesi Aziziye’de üretilecek

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN TARIMDA MODEL OLACAK YATIRIM İÇİN İBRAHİM AYDEMİR'E TEŞEKKÜR TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi’nin “Termal Destekli Domates Seraları” göz kırpmaya başladı. Tarımsal üretime yepyeni bir boyut...