ERZURUMSPOR’UN TARAFTARLARI FUTBOLCULARINA TEPKİ GÖSTERİP ELEŞTRİ YAĞMURUNA TUTTULAR

273

ERZURUMSPOR , MAVİİİ,BEYAAAZ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN TEZAHURATLARINI YİNE SÖYLETTİRİN

Süper Lige bu yıl yükselen Erzurumspor, iyi başladıkları Lig’in ilk haftalarında oyunlarına son 4 hafta’da galibiyet yüzü göremeyerek Lig tablosunun en alt sıralarına gerilediler.

Son 1 ay içinde Kulüp yönetiminde meydana gelen sorunlar nedeni ile eski Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Mehmet Özdilek’in üstlendiği Teknik Direktörlük görevini eski Trabzonspor’lu  Hüseyin Çimşir devr almıştı.

1 hafta sonra gençler birliği yenilgisi sonrası Külup başkanı Hüseyin Üneş’in istifası sonrasında Erzurum Yerel Düzgün marketler zinciri sahibi Ömer düzgün’ün kulüp başkanı olarak vekalaten üstlenmesi sonrasında 2 gün sonrasında Hüseyin Çimşir’in de bıraktığı teknik direktörlük görevini kurt lakaplı Hikmet Karaman üstlendi.

BBErzurumspor takımında üst üste yaşanan bu değişiklikler Taraftarın moralini oldukça bozdu.

Erzurumspor ile ilgili Sosyal Medya’da yayınlanan görüntüleri gören Taraftarlar oldukça kızgın eleştiri yaptılar.

Bir Erzurum haber sitesi olarak bizde umuyoruz ki, yapılan bu son değişiklikler Dadaşların takımına şans getirir uzun yıllar Süper Lig’de maçlarına devam ederek futbol severlere güzel futbol seyrettirir Kendilerini yine sevdirir yine Maviiii,Beyaaaaaz Erzurumspor sen bizim herşeyimizsin sesleri ile Maç yaptıkları  Statları şenlendirirler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz