Cuma, Haziran 25, 2021
Ana Sayfa Spor Gurbetteki Erzurumspor taraftarların’dan Spor Muhabirine büyük Tepki

Gurbetteki Erzurumspor taraftarların’dan Spor Muhabirine büyük Tepki

GURBETTEKİ DADAŞLAR’DAN ERGEN’E BÜYÜK TEPKİ

TRHABERTÜRK: Sosyal Medya Sitesinde Palandöken Kartalları isimli Erzurumspor’un taraftar grubunun yapmış oldukları Paylaşımlarında BBErzurumspor’un Kulüp başkanı Ömer Düzgün hakkındaki eleştirilerine, Erzurum Medyasında Spor muhabiri olarak bilinen Naci Ergeni isimli muhabire büyük tepki yağdı.

Palandöken Kartalları sosyal medya sayfalarındaki oturumlarında, Ömer Düzgün’ün sahte taraftar açıklamasından sonra gelen en büyük gaf bu olsa gerek, taktir bu saatten sonra bütün gurbette olan Erzurumspor taraftarındır. Şeklindeki paylaşımlarına,

Naci isimli Spor Muhabirinin “Erzurum’da yaşamayanlar Erzurumsporlu olamaz .Ömer Düzgün’ün açıklamalarını bir kat daha artıırdılar .Yarın bakalım Erzurumsporlu olmak”.

Yazısı sonrasında aynı sayfada Gurbetteki Erzurumsporlu taraftarlar tarafından yoğun bir şekilde kendisine eleştiri yazıları paylaşımında bulundular.

Gurbetteki Dadaşlar yazılarında:

1-“Ergen Naci biz gurbetçiler olarak hazırlık maçına bile Erzurum’a geliyoruz bilmem anlatabildim mi” ,

2-“Gurbette erzurumlu vede Erzurum sporlu ne demek sız bilemezsiniz ancak yaşayan bilir size tek bir şey söylemek istiyorum düşün Erzurum sporun yakasından”

3-“Yakında Erzurum yaşamayanlar Erzurum lu değildir diye de açıklama yaparlar hayırdır bizim takım sevgimizi koltuk sevdası uğruna takımı asansör takımına dönüştürenler mi sorgulayacak”

4-“Acun dan paraları alırken aklınız nerdeydi 😂😂Ağlayalım mı gülelim mi bilemedim.Iyi ki ellerinde çip mip yok.Erzurum da yaşayanları çipleyip bizi de yaşadığımız memleketli yaparmış.Kusura bakma hemşerim dadaşlık yaşadığın yer meselesi değil karakter meselesidir.Ben bu kadar söyliyeyim.Rabbim bir an önce akıl şuur ve izan nasıp etsin.”

5-“Burası market değil ömer bey istediğini işe alasın istediğini işten çıkarasın”

6-“Kusura bakmasın da Dışardaki ERZURUM SPOR luların özlemleri hasretleri yüreğindeki ERZURUM ve ERZURUM SPOR umuza olan muhabbetimizi sorgulamak kimsenin ne mengaat dünyadında ne de kulüpten kendi reklamanı kendi cebini dolduracak kadar basiretsiz değiller. DADAŞ”

7-“Gurbetteyiz, İstanbul dayız Bursa daki maçlara bile kalktık gittik. Biz Erzurumsporlu değiliz öyle mi? Kardeş elimiz yüzümüz içimiz dışımız Erzurum kokuyor bizim. Ekmeğimizi İstanbul dan kazanıyoruz ama bizim tek tatil köyümüz doğduğumuz büyüdüğümüz köydür. Biz Akdeniz’deki tatil köylerini bilmeyiz biz toprağımızı biliriz. O da son damlasına kadar Erzurum dur erzurumspordur. Dadaşlara selam olsun.”

8-“Kim bu naci”

9-“Haha ben izmirdeyim bu zattan on kat taraftarim maclara bedava gitmiyorum passolig aliyorum bağis yapiyorum bunlar anca reklamla avantacilik yapar.”

10-“Yazıklar olsun böyle bır yönetime Benim için Erzurum spor bitmiştir Bursada yaşiyorum Has Erzurumluyum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

İnce Erzurum’a geldi

İNCE AÇILIŞ İÇİN ERZURUM’A GELDİ TRHABERTÜRK: Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce,  Partisinin il başkanlığının açılış programına katılmak için bugün öğle saatlerinde Erzurum’a geldi. Şehir merkezine...

Kafa kafaya çarpışan iki araçta 1 ağır 3 kişi yaralandı

KAFA KAFAYA ÇARPIŞAN İKİ ARAÇTA 1 AĞIR 3 KİŞİ YARALANDI TRHABERTÜRK: Hatay’ın Samandağ ilçesinin Kapısuyu çevlik Mahallesi’nde kafa kafaya çarpışan iki araçta 3 kişi yaralandı....

Kolejin Minik ellerinden Büyük eserler çıktı

KOLEJİN MİNİK ELLERİNDEN BÜYÜK ESERLER ÇIKTI TRHABERTÜRK:  Erzurum Bahçeşehir Koleji’nde “Minik Eller-Büyük Eserler” Sergisi Erzurum Bahçeşehir Koleji’nde açılan “Minik Eller-Büyük Eserler” sergisi göz kamaştırdı. 1’inci sınıftan...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Dadaşlara Selam

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN DADAŞLARA SELAM TRHABERTÜRK: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile Dadaşlara selam gönderdi. AK Parti Belediye Başkanları Toplantısı, Cumhurbaşkanı...