Perşembe, Eylül 23, 2021
Ana Sayfa Spor Gurbetteki Erzurumspor taraftarların’dan Spor Muhabirine büyük Tepki

Gurbetteki Erzurumspor taraftarların’dan Spor Muhabirine büyük Tepki

GURBETTEKİ DADAŞLAR’DAN ERGEN’E BÜYÜK TEPKİ

TRHABERTÜRK: Sosyal Medya Sitesinde Palandöken Kartalları isimli Erzurumspor’un taraftar grubunun yapmış oldukları Paylaşımlarında BBErzurumspor’un Kulüp başkanı Ömer Düzgün hakkındaki eleştirilerine, Erzurum Medyasında Spor muhabiri olarak bilinen Naci Ergeni isimli muhabire büyük tepki yağdı.

Palandöken Kartalları sosyal medya sayfalarındaki oturumlarında, Ömer Düzgün’ün sahte taraftar açıklamasından sonra gelen en büyük gaf bu olsa gerek, taktir bu saatten sonra bütün gurbette olan Erzurumspor taraftarındır. Şeklindeki paylaşımlarına,

Naci isimli Spor Muhabirinin “Erzurum’da yaşamayanlar Erzurumsporlu olamaz .Ömer Düzgün’ün açıklamalarını bir kat daha artıırdılar .Yarın bakalım Erzurumsporlu olmak”.

Yazısı sonrasında aynı sayfada Gurbetteki Erzurumsporlu taraftarlar tarafından yoğun bir şekilde kendisine eleştiri yazıları paylaşımında bulundular.

Gurbetteki Dadaşlar yazılarında:

1-“Ergen Naci biz gurbetçiler olarak hazırlık maçına bile Erzurum’a geliyoruz bilmem anlatabildim mi” ,

2-“Gurbette erzurumlu vede Erzurum sporlu ne demek sız bilemezsiniz ancak yaşayan bilir size tek bir şey söylemek istiyorum düşün Erzurum sporun yakasından”

3-“Yakında Erzurum yaşamayanlar Erzurum lu değildir diye de açıklama yaparlar hayırdır bizim takım sevgimizi koltuk sevdası uğruna takımı asansör takımına dönüştürenler mi sorgulayacak”

4-“Acun dan paraları alırken aklınız nerdeydi 😂😂Ağlayalım mı gülelim mi bilemedim.Iyi ki ellerinde çip mip yok.Erzurum da yaşayanları çipleyip bizi de yaşadığımız memleketli yaparmış.Kusura bakma hemşerim dadaşlık yaşadığın yer meselesi değil karakter meselesidir.Ben bu kadar söyliyeyim.Rabbim bir an önce akıl şuur ve izan nasıp etsin.”

5-“Burası market değil ömer bey istediğini işe alasın istediğini işten çıkarasın”

6-“Kusura bakmasın da Dışardaki ERZURUM SPOR luların özlemleri hasretleri yüreğindeki ERZURUM ve ERZURUM SPOR umuza olan muhabbetimizi sorgulamak kimsenin ne mengaat dünyadında ne de kulüpten kendi reklamanı kendi cebini dolduracak kadar basiretsiz değiller. DADAŞ”

7-“Gurbetteyiz, İstanbul dayız Bursa daki maçlara bile kalktık gittik. Biz Erzurumsporlu değiliz öyle mi? Kardeş elimiz yüzümüz içimiz dışımız Erzurum kokuyor bizim. Ekmeğimizi İstanbul dan kazanıyoruz ama bizim tek tatil köyümüz doğduğumuz büyüdüğümüz köydür. Biz Akdeniz’deki tatil köylerini bilmeyiz biz toprağımızı biliriz. O da son damlasına kadar Erzurum dur erzurumspordur. Dadaşlara selam olsun.”

8-“Kim bu naci”

9-“Haha ben izmirdeyim bu zattan on kat taraftarim maclara bedava gitmiyorum passolig aliyorum bağis yapiyorum bunlar anca reklamla avantacilik yapar.”

10-“Yazıklar olsun böyle bır yönetime Benim için Erzurum spor bitmiştir Bursada yaşiyorum Has Erzurumluyum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Başkan Dölekli ekibi ile birlikte EBB Başkan’ı Sekmen’e Teşekkür Ziyaretinde bulundu

BAŞKAN DÖLEKLİ EKİBİ İLE BİRLİKTE EBB BAŞKAN'I SEKMEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU TRHABERTÜRK: Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Kanal, Belediye Meclis...

Hınıs’ta  32 derslikli 5 okulun temeli ATILDI

HINIS’TA  32 DERSLİKLİ 5 OKULUN TEMELİ ATILDI TRHABERTÜRK: Erzurum’da 5 ilkokulunun temeli törenle atıldı. Hınıs ve Karaçoban’da düzenlenen törenlere katılan Vali Okay Memiş, 150 bin...

Büyükşehir’den anlamlı çevre etkinliği

BÜYÜKŞEHİR’DEN ANLAMLI ÇEVRE ETKİNLİĞİ TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi Dünya Çevre Günü’nü çocuklarla kutladı. 15 Temmuz Milli Mücadele Millet Bahçesi’nde Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol...

Kayakyoluna Deprem Şiddetinde Yıldırım Düştü

KAYAKYOLUNA DÜŞEN YILDIRIM DEPREM ŞİDDETİNDE EVLERİ SALLADI TRHABERTÜRK: Erzurum Şehir Merkezinde öğleden sonra başlayan şiddetli yağmur sonrasında Yunusemre Mahallesi Kayakyolu civarına Deprem şiddetinde düşen Yıldırım...