Bugün, 4 Aralık 2023 Pazartesi

Başkan Orhan Büyükşehir’e ben de adayım dedi.

Başkan Orhan Büyükşehir’e ben de adayım dedi.

Tarih: 20.11.2023 14:51
Başkan Orhan Büyükşehir’e ben de adayım dedi.

Başkan Orhan Büyükşehir’e ben de adayım dedi. 

BAŞKAN ORHAN BÜYÜKŞEHİR’E BEN DE ADAYIM DEDİ. 

HABER Tuncay ÇİFÇİ: Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığına 2 dönem üst üste Aziziye İlçe Belediye Başkanlığı ve yine aynı görev de bulunan Muhammet Cevdet Orhan, 

İstanbul’dan kesin aday olarak gösterileceği iddia edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in yerine ben de varım dedi. 

AK Parti İl Başkanlığında düzenlene aday adaylığı başvuru müracaatında, İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, Yakutiye İlçe Belediye Başkanlığı Basın Yayın ve Halk İlişkiler Müdürü Cengiz Tosun’da hazır bulundu. 

Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan,’’2015’de başladığım ve yine devam ettiğim Aziziye İlçe Belediye Başkanlığında elde ettiğim bilgi ve tecrübelerimi Büyükşehir Belediye Başkanlığında devam etmek istiyorum. Dedi. 

Başkan Orhan,’’Halkımızın her daim çalışan kişilerin yanında olduğundan emin olarak ben de Erzurum’da büyük başarılara imza atmış Hizmet adamı Mehmet Sekmen tarafından devir edilecek hizmete ben de varım dedi. 


Haber Kaynak : TRHABERTÜRK

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.