HASANKALEDE DURMAK YOK MAHALLE MAHALLE DEVAM

501

AK Parti Pasinler ilçe Başkanı Gökhan Kanal , Gençlik kolları Başkanı Savaş Kurt ve ilçe yönetimi ile birlikte ziyaret etmedikleri Mahalle bırakmıyorlar.


Görev aldığı günden itibaren İlçe halkının sorunların yakın takipdan takip ederek ilgili makamlara bilgi veren İlçe Başkanı Gökhan Kanal

ve Gençlik kolları başkanı Savaş Kurt,


Mahalle muhtarları Mürsel Aksakal ve Murat Genç, ile beraber Bahçelievler Mahallesi ve Kevenlik Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek mahallede yaşanan sorunlarla ve çözülmesini istenen sorunlarla ilgili sohbet yaptılar.


İlçe Başkanı Gökhan Kanal Mahalle ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada: ”AK Parti Pasinler ilçe Başkanımız sn. Gökhan KANAL , Gençlik kolları Başkanımız sn Savaş KURT ve ilçe yönetimi ile Mahalle ziyaretlerine devam ediyoruz. Bahçelievler mah. Muhtarımız sn, Mürsel AKSAKAL ve mahalle sakinlerini, Kevenlik Mahalle Muhtarımız sn. Murat GENÇ, ve mahalle sakinleri ziyaret ettik. İlçemiz hakkında istişarelerde bulunduk. Bizleri ağırlayan ve bizlere ilgi gösteren misafirperver Muhtarlarımıza ve Mahalle sakinlerimize çok teşekkür ederiz.ALLAH birlik ve beraberliğimizi daim etsin”’ dedi.

EDİTÖR:PASİNLER

1 Yorum

  1. Nilüfer Şahinoğulları öncelikle teşekkür ediyorum bu haberi paylaştığınız için pasinler ilçe yönetimi olarak pasinlerimizin mahalle muhtarları ve sakinlerine bizlere gösterdikleri sıcaklık ve hoş gorüden dolayı teşekkür ediyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz