Perşembe, Nisan 22, 2021
Ana Sayfa Politika Herkesin DEVA’sı 1. Yaşında

Herkesin DEVA’sı 1. Yaşında

Türkiye, sosyo-ekonomik meseleler başta olmak üzere her açıdan akıl almaz bir şekilde uçuruma doğru sürükleniyor. Her geçen gün, bir önceki günü aratır hâle geldi. Böylesine bir zorlu süreçte işlerin daha da kötüleşeceğini gördüğümüz için Demokrasi ve Atılım Partisi’ni (DEVA Partisi) kurduk.

9 Mart 2020 tarihinde attığımız tarihi adımın üzerinden tam 1 yıl geçti. 81 ildeki teşkilatlanmamızı çok hızlı bir şekilde tamamladık. Planlarımızla, projelerimizle ve kadrolarımızla Türkiye’yi yönetmeye artık hazırız.

13 yıl boyunca Dışişleri ve Ekonomi Bakanlığı yapmış olan Ali Babacan liderliğindeki partimiz, “Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yoktur, yeter ki çözüm iradesi olsun” ilkesiyle yoluna devam ediyor.

Türkiye konuşacak herkes kazanacak. Bir kişinin aklıyla değil ortak akılla, bilimle, istişareyle ülkemiz gelişecek, kalkınacak, büyüyecek. Daha fazla adalet ve demokrasi için mücadele ediyoruz.

Gerek kuruluş aşamasında gerekse teşkilatlanmalar sırasında halkımız bize gerçekten büyük bir teveccüh gösterdi. Vatandaşlarımızın DEVA Partisi’ne olan güvenini boşa çıkarmamak için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Herkesin DEVA’sı olduğumuzun bilinciyle kapı kapı dolaşıp halkımızın dertlerini dinliyoruz.

Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyor, Türkiye’yi karanlıklardan aydınlık yarınlara çıkarmak için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Umutsuzluğa düşmeden ilk seçimde Allah’ın izniyle iktidar olacağımıza inancımız tamdır. Güven vatandaşlarımızdan başarmak bizden.

Partimizin 1. yaş gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

A.Vahit BİNGÖL

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı

Most Popular

Tedirginiz

TRHABERTÜRK:

Mecliste kabul edildi

TRHABERTÜRK : Lisanslı harita ve kadastro mühendislerinin, yazılı sınav kaldırılarak lisans belgesi için 5 yıl deneyim şartının 10 yıla çıkarılmasını, Serbest harita ve kadastro mühendislik-müşavirlik...

Ayakların Gol diyir Yoksa sen Lig demi kalısan

AYAKLARIN GOL DİYİR YOKSA SEN LİG DEMİ KALISAN HAK ETTİĞİ GALİBİYETİ 96.DAKİKADA ALDI TRHABERTÜRK: Süper Lig’in 36. haftasında BB Erzurumspor kendi evinde saat 16.00 'da Yeni...

Ekmek satan Fırınlar Denetleniyor Erzurum’da Peki ya Maske satan Yerler?

UCUZ MASKE Mİ SAĞLIKLI YOKSA DİĞER MASKELERMİ TRHABERTÜRK: Covid-19 Virüsü Corona hastalığından kurtulmak için ilk olarak kullanılması önerilen maskeler her yerde satılıyor peki denetleniyor mu...