HIRSIZ VEYA HIRSIZLAR TAŞHAN TAKSİ DURAĞINDAN ÇALDILAR

619
Erzurum merkez Yakutiye İlçesi Lalapaşa Mahallesinde Taşhan Taksi durağına giren hırsız veya hırsızlar durakta bulunan Televizyonu çaldılar.

Erzurum merkez Yakutiye İlçesi Lalapaşa Mahallesinde Taşhan Taksi durağına giren hırsız veya hırsızlar durakta bulunan Televizyonu çaldılar.

Geçen hafta  saat: 01.30 sıralarında Nöbetçi taksi aracının müşteriye çağrılması üzerine Taksi durağının giriş kapısını kilitledikten sonra müşteriye gittiği öğrenilen Taksi şoförünün gere geldiğinde arka pencerenin kırık olduğunu içerde bulunan 37 ekran Televizyonun götürüldüğünü durak içinde bulunan masa gözlerinin açılarak dağıtıldığını fark eden şoförün hemen 155 arayarak durumu bildirdiği öğrenildi.

Taksi durağındaki şoförler ile yapılan görüşmede, Bu hırsızlık konusunu Emniyete bildirmelerine rağmen,şimdiye kadar hiç bir işlem yapılmadığını yapıldı ise kendilerine bu konuda bilgi verilmediğini belirttiler.

Duraklarına giren hırsız veya hırsızların henüz tespit edilerek yakalanmadıkları ve Taşhan civarını gösteren Mobese kameralarının incelemeye alındığını tahmin ettiklerini bulacaklarına emin olduklarını fakat gece nöbete kalan arkadaşlarının korkularından sabaha kadar uyuyup dinlenemediklerini bununda büyük sağlık sorunlarına hatta uykusuz kaldıkları için kazaya bile sebep olabileceğini söyleyerek,

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğünün ilgili biriminden kendilerine bir açıklama yapılmasını istediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz