Çarşamba, Aralık 8, 2021
Ana Sayfa Gündem İl Başkanı Bingöl: "Eller silah değil kalem tutmalı"

İl Başkanı Bingöl: “Eller silah değil kalem tutmalı”

Elim bir helikopter kazası soncu hayatın kaybeden BB Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 12.yılı dolayısıyla Deva Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl  taziye mesajı yayımlattı.

Başkan Bingöl;

“Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.” demişti.

Her türlü zorluğa, işkencelere ve zulme rağmen dimdik durdu. Tepeden tırnağa tam bir dava adamıydı. “Eller silah değil kalem tutmalı” diyen bir gençlik lideriydi.

“Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum” deyip Hakk’a yürüdün. Şimdi kaplerimiz soğuk ve çok üşüyoruz. Mekânın cennet olsun, Rabbim rahmetiyle muamele etsin.

- Advertisment -https://trhaberturk.com/wp-content/uploads/2021/10/EMIRHAN.png

Most Popular

Erzurum’dan 4 Takım Play-Off’da

ERZURUM’DAN 4 TAKIM PLAYOFF’DA TRHABERTÜRK: Tamamlanan U-18 Futbol liginde Erzurum’dan 4 takım Play-Off’da oynamaya hak kazandı. Erzurum U-18 Futbol liginde maçları tamamlanan 9 takımdan 4 takım...

14 İl’de Siber saldırı düzenleyen PKK lılar ele geçirildi

14 İL’DE SİBER SALDIRI DÜZENLEYEN PKK LILAR ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: PKK terör örgütü propagandası yapmak için internette siber saldırı düzenleyenlere yönelik olarak operasyon yapıldı. Ankara Cumhuriyet...

Ferhat Tunç ölü ele geçirildi

FERHAT TUNÇ ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: Terör örgütü Pkk'nın sözde Gap-Rıha eyalet sorumlusu Rubar kod adlı Ferhat Tunç, Şanlıurfa'da düzenlenen operasyon sonucu ölü ele geçirildi..

Erzurum polisi 36 faili meçhul olayı aydınlattı

ERZURUM POLİSİ 36 FAİLİ MECHUL OLAYI AYDINLATTI TRHABERTÜRK: Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Kasım ayı içerisinde düzenlenen operasyonlarda 36 olay...